Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

VIVAX Телевизор 50″ A Series 4K Google TV 50UHD10K

 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

18.999 ден

Compare
 • Дијагонала: 50″ / 127 cm
 • Осветленост: 250
 • Максим дална резолуција: 3840 X 2160 (UHD 4K)
 • Операционен систем: Андроид
 • Технологија: ЛЕД
 • Тип: SMART
 • Звук: 16
 • Гаранција: 2 години
VIVAX Телевизор 50″ A Series 4K Google TV 50UHD10K + 2 години гаранција   Дијагонала: 50″ / 127 cm Осветленост: 250 Максим дална резолуција: 3840 X 2160 (UHD 4K) Операционен систем: Андроид Технологија: ЛЕД Тип: SMART Звук: 16 ТВ приемник: DVB-T2/C/S2 SPDIF оптички дигитален: Да Димензии и маса:   Тежина на уредот: 9.3 Димензии Ширина (CM): 111 Димензии Висина (CM): 69,7 Димензии Длабочина (CM): 31 Други карактеристики:   VESA: 300 x 200 Хотелски режим: Да USB снимање: Да Далечински управувач: SMART HDR: HDR10 Боја: Црна Конектори:   Композитен влез: Да Компонентни влез: Не HDMI:3 Влез за слушалки: Не USB:2 Интегрирана WiFi:Да Bluetooth:Да Screen Mirroring: Да Дигитален аудио излез (оптички): Да

Најпродавани

SAMSUNG LED TV 32T4302AK, HD, SMART

13.999 ден
 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX IMAGO LED TV-40LE113T2S2SM V2_REG

11.600 ден
 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX IMAGO B Series 40LE20K Smart Телевизор

12.999 ден
 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX IMAGO LED TV-32LE131T2_REG

5.490 ден
 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

Vivax IMAGO B Series 32LE20K 32"

8.999 ден
 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка