Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

VIVAX таблет TPC-806 3G

 • Екран 8″ со резолуција од 1.024х600 пиксели
 • Четиријадрен процесор
 • 16GB интерна меморија и 2GB RAM меморија
 • Има Android 10.0 оперативен систем
 • Две камери, една задна до 5MP и предна до 2MP
 • Опција за SIM картичка 3G конекција

5.990 ден

Compare
Шифра:VIVTAB-01
 • VIVAX таблет TPC-806 3G
 • Екран 8″ со резолуција од 1.024х600 пиксели
 • Четиријадрен процесор
 • 16GB интерна меморија и 2GB RAM меморија
 • Има Android 10.0 оперативен систем
 • Две камери, една задна до 5MP и предна до 2MP
 • Опција за SIM картичка 3G конекција
 • Мрежа 802.11 a/b/g/n
 • Батерија од 4.000mAh
 • Гаранција: 1 година

Најпродавани

HP Преносен компјутер Pavilion 15-cs3000nia

30.480 ден
 • Microprocessor Intel® Core™ i5-1035G1 (1.0 GHz base frequency, up to 3.6 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 6 MB cache, 4 cores)
 • Chipset Intel® Integrated SoC
 • Memory, standard 8 GB DDR4-2666 SDRAM (1 x 8 GB)

VIVAX таблет TPC-806 3G

5.990 ден
 • Екран 8" со резолуција од 1.024х600 пиксели
 • Четиријадрен процесор
 • 16GB интерна меморија и 2GB RAM меморија
 • Има Android 10.0 оперативен систем
 • Две камери, една задна до 5MP и предна до 2MP
 • Опција за SIM картичка 3G конекција

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка