Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

Out of stock

VIVAX таблет TPC-705 Kids

 • Интерна меомрија 16 GB
 • Предна камера 0.3MP
 • Задна камеера 2MP / RAM 1 GB
 • Процесор MT8167 Quad Core Cortex-A53

4.499 ден

Compare
Шифра:02357303
 • VIVAX таблет TPC-705 Kids
 • Интерна меомрија 16 GB
 • Капацитет на батерија 2100 mAh
 • Предна камера 0.3MP
 • Приклучок Micro USB
 • Задна камеера 2MP / RAM 1 GB
 • 4 јадрен процесор-Андроид 9.0 оперативен систем
 • Дијагонала на екран 7 “
 • Процесор MT8167 Quad Core Cortex-A53
 • Таблетот не се уклучува на СИМ картичка
 • Гаранција: 1 година

Најпродавани

VIVAX таблет TPC-705 Kids

4.499 ден
 • Интерна меомрија 16 GB
 • Предна камера 0.3MP
 • Задна камеера 2MP / RAM 1 GB
 • Процесор MT8167 Quad Core Cortex-A53

HP 15-dw3001na, 593J2EA

30.990 ден
 • HP 15-dw3001na, 593J2EA
 • Процесор Intel Core i3-1125G4, 2,00 GHz/Max 3.7GHz
 • Core 4
 • РАМ меморија 8GB DDR4-3200 SDRAM (1 x 8 GB)
 • Екран 15.6" FullHD 1920x1080

HP 255G8, 27K51EA#ABB

23.490 ден
 • Бренд на процесор AMD
 • Модел на процесор AMD Ryzen 3 3250U
 • Брзина на процесор 2.6 GHz
 • RAM Меморија 8GB

VIVAX tablet TPC-102 4G 3/32GB

7.990 ден
 • Android 9.0
 • RAM 2 GB, ROM 16 GB
 • Предна камера 2 Mpix
 • Задна камера 5 Mpix

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка