Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

Vivax миксер HM-400WP

 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

1.490 ден

Compare
Шифра:02357310
 • Рачен миксер
 • Моќност 400W
 • 5 Брзини на вртење
 • Турбо функција
 • Vivax миксер HM-400WP
 • Рачен миксер
 • Моќност 400W
 • 5 Брзини на вртење
 • Турбо функција
 • Додатоци: мешалки и мешалки за тесто

Најпродавани

Vivax ледомат IM-122T

7.890 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

VIVAX HOME EG-4030RC електрична скара

3.500 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

VIVAX HOME микровална печка MWO-2079 BG

4.490 ден
 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

Vivax PS -154 вага за мерење

1.000 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

VIVAX HOME WH-102BB ел. бокал за вода

790 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

Vivax пегла IR-2201CC

1.590 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка