Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

VIVAX Машина за перење WTL-120715B

 • Енергетска класа: А+
 • Капацитет: 7 kg
 • Број на вртежи: 1200
 • Димензии (ВxШxД): 87,5 x 40 x 61 cm

18.900 ден

Compare
Шифра:1206373
 • VIVAX Машина за перење WTL-120715B
 • Горно полнење
 • Енергетска класа: А+
 • Капацитет: 7 kg
 • Број на вртежи: 1200
 • Број на програми: 15
 • Мотор: Стандарден
 • Димензии (ВxШxД): 87,5 x 40 x 61 cm
 • Гаранција 3 години

Најпродавани

SAMSUNG WW80T4020EE1LE Машина за перење

22.499 ден
 • Потрошувачка на енергија годишно:177kWh
 • Ниво на бучава:53/74dB
 • А+++ енергетска класа
 • ВхШхД 850x600x550 mm

VIVAX Машина за перење WFL-100523BS

13.900 ден
 • SUPER SUPER SLIM Машина за перење
 • Енергетска класа: А+/E
 • Капацитет: 5 kg
 • Димензии (ВxШxД): 85 x 59,5 x 40 cm

VIVAX HOME CDR-0816B сушара за алишта

16.200 ден
 • Енергетска класа: B
 • Капацитет: 8kg
 • Тип на машина: Кондензациска
 • Димензии (ВxШxД): 84,5x 59,5x 61,5 cm

Vivax CDR-0812A Машина за сушење

14.900 ден
 • Кондензациска сушара
 • Број на вртежи 1000rpm
 • Капацитет 8kg
 • Број на програми: 12
 • Енергетска класа: Б
 • LCD екран
 • Димензии: ШxВxД - 595×615×845 cm

VIVAX Машина за перење WFL-120615B

12.500 ден
 • SLIM Машина за перење
 • Енергетска класа: А+++/E
 • Капацитет: 6 kg
 • Димензии (ВxШxД): 85 x 59,5 x 47 cm

VIVAX Машина за перење WFL-100615BS

15.800 ден
 • SUPER SLIM Машина за перење
 • Енергетска класа: А+/E
 • Капацитет: 6 kg
 • Димензии (ВxШxД): 85 x 59,5 x 40 cm

VIVAX Машина за перење WFL-140714B

17.400 ден
 • Енергетска класа: А+++/E
 • Капацитет: 7 kg
 • Број на вртежи: 1400
 • Димензии (ВxШxД): 85 x 59,5 x 49,5 cm

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка