Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

VIVAX Машина за перење WFL-140714B

 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

17.400 ден

Compare
Шифра:1206372
 • Енергетска класа: А+++/E
 • Капацитет: 7 kg
 • Број на вртежи: 1400
 • Димензии (ВxШxД): 85 x 59,5 x 49,5 cm
 • VIVAX HOME WFL-140714B
 • Голема врата
 • Енергетска класа: А+++/E
 • Капацитет: 7 kg
 • Број на вртежи: 1400
 • Мотор: Стандарден
 • Димензии (ВxШxД): 85 x 59,5 x 49,5 cm

Најпродавани

VIVAX Машина за перење WFL-100523BS

13.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX Машина за перење WTL-120715B

18.900 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

SAMSUNG WW80T4020EE1LE Машина за перење

28.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX Машина за перење WFL-100615BS

13.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX Машина за перење WFL-140714B

17.400 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX Машина за перење и сушење WDF-1408D616BS

25.800 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX HOME CDR-0816B сушара за алишта

17.590 ден
 • Гаранција: 3 години
 • Испорака: 48 часа

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка