Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

VIVAX Комбиниран шпорет FC-31602 X

 • Енергетска класа A
 • Димензии (ВxШxД): 60x85x65cm
 • Волумен на печката: 64 L
 • Плоча за готвење: комбинирана (3 плински + 1 електрични)

14.900 ден

Compare
Шифра:02357203
 • VIVAX Комбиниран шпорет FC-31602 X
 • Енергетска класа A
 • Димензии (ВxШxД): 60x85x65cm
 • Волумен на печката: 64 L
 • Плоча за готвење: комбинирана (3 плински + 1 електрични)
 • Електрично палење на плинските горилници
 • Материјал на горната плоча: Инокс
 • Материјал на плочата за управување: Инокс
 • Материја на бочните страни: Сребрен Метал
 • Максимална температура на печката: 250
 • Останата опрема: хромирана решетка, плитка тава, светло
 • Тип на печката: вентилаторска
 • Гаранција: 3години

Најпродавани

Vivax MO-4003B Мини шпорет

5.400 ден
 • Vivax MO-4003B Мини шпорет
 • Боја – црна
 • Моќност 1500W
 • Капацитет 40l
 • 2 плочи 1000W + 1500W
 • Променлив термостат 0-320°C
 • Тава за печење
 • Решетка
 • Гаранција: 1 годинa

VIVAX Комбиниран шпорет FC-31602 X

14.900 ден
 • Енергетска класа A
 • Димензии (ВxШxД): 60x85x65cm
 • Волумен на печката: 64 L
 • Плоча за готвење: комбинирана (3 плински + 1 електрични)

VIVAX Комбиниран шпорет FC-22502 WH

9.600 ден
 • Енергетска класа A
 • Димензии (ВxШxД): 50x85x65cm
 • Волумен на печката: 52 L
 • Плоча за готвење: комбинирана (2 плински + 2 електрични)
 • Максимална температура на печката: 250

VIVAX Комбиниран шпорет FC-22602 WH

9.200 ден
 • Енергетска класа A
 • Димензии (ВxШxД): 60x85x65cm
 • Волумен на печката: 64 L
 • Максимална температура на печката: 250

VIVAX Електричен шпорет FC-04502VCF WH

12.900 ден
 • Енергетска класа A
 • Димензии (ВxШxД): 50x85x65cm
 • Волумен на печката: 52 L
 • Плоча за готвење: 4
 • Максимална температура на печката: 250
 • Број на начини за печење: 3
 • Тип на печката: вентилаторска

VIVAX HOME Електричен шпорет FC-04602 WH

10.600 ден
 • Енергетска класа: A
 • Димензии (ВxШxД): 85x60x65cm
 • Волумен на печката: 64 L
 • Плоча за готвење: 4 плотни
 • Материјал на горната плоча: Бел метал

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка