Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

Vivax Комбиниран Фрижидер CF-170 LF W

 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа
Капацитет на замрзнувачот117 lБојаБелаЕнергетска класаA+/FБрој на фиоки во замрзнувачот1Број на полици во фрижидер3Број на врати4

14.990 ден

Compare

VIVAX HOME CF-170 LF W Комбиниран ладилник

бела боја

2 стаклени полици во ладилникот

1 фиока во ладилникот

3 фиоки во замрзнувачот

реверзибилна врата

1 компресор

капацитет на ладилникот: 117 литри

капацитет на замрзнувачот: 63 литри

потрошувачка на енергија (kWh/24h): 0,68

димензии: 50,1x54x152,5cm

Енергетска класа: A+/F бела

 

Osnovne karakteristike
Neto zapremina hladnjaka [l]: 118
Obujam zamrzivača neto [l]: 51
Energetski razred (for NON EU): A++
Boja: Bijela
Buka: 43
Dimenzije i masa
Širina: 50
Visina: 141.8
Dubina: 54
Ostale karakteristike
Broj polica u hladnjaku: 2
Broj ladica u hladnjaku: 1
Broj ladica u zamrzivaču: 2
Materijal vrata: Metal
Tip: Samostojeći
Broj polica u vratima hladnjak: 3
Otvaranje vrata: Promjenjivo
Klimatski razred: N, ST
Energetski razred (novo): F

Најпродавани

Vivax Фрижидер TTR-98

11.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

Vivax Замрзнувач TTF-68

9.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

Vivax Комбиниран Фрижидер CF-170 LF W

14.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

Vivax refrigerator CF-310 NFX

26.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

Vivax Фрижидер DD-207 SL

14.890 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

Вертикален замрзнувач Vivax VF-157 WH

15.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка