Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

Vivax Замрзнувач TTF-68

 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

9.990 ден

Compare
Refrigerator net capacity [l]: 0
Freezer net capacity [l]: 68
Number of shelves in refrigerator: n/a
Number of drawers in refrigerator: n/a
Number of shelves in freezer: n/a
Number of drawers in freezer: 3
Product dimensions (WxHxD) [cm]: 50,1x84,5x54
Number of compressors: 1
Energy class: F
Other: 3 transparent freezer drawers, Changeable door opening direction, Energy consumption (kWh/24h):0,52, Energy class F
Colour: white
Built-in: No
Freestanding: Yes

Најпродавани

Vivax Замрзнувач TTF-68

9.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

Vivax Фрижидер DD-207 SL

14.890 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

Vivax Комбиниран Фрижидер CF-170 LF W

14.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

Вертикален замрзнувач Vivax VF-157 WH

15.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

Samsung комбиниран фрижидер RB34T671FSA/EK

30.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка