Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

VIVAX електрично ѓезве за кафе CM-1000R

 • Гаранција: 12 месеци
 • Испорака: 48 часа

890 ден

Compare

Подгответе го најдоброто кафе или чај со електрично ѓезве Vivax CM-1000R.

Електрично ѓезве е со моќност од 1000W и капацитет од 0,4L.

Вашето прво утринско кафе или чај ќе го подготвите многу побрзо и во доволна количина, што е неопходно за полесно да се подготвите за новиот работен ден.

◆ Спецификации: - Напон: 220-240V, 50/60Hz - Моќност: 1000W - Капацитет: 0.4L - Боја: Црвена ◆ Опис: - Заштита од прегревање - Рачка ладна на допир - On/OFF прекинувач

Најпродавани

VIVAX HOME EG-4030RC електрична скара

3.500 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

Vivax ледомат IM-122T

7.890 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

VIVAX HOME микровална печка MWO-2079 BG

4.490 ден
 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

Vivax PS -154 вага за мерење

1.000 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

Vivax пегла IR-2201CC

1.590 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

VIVAX Електричен бокал за вода WH-170RS

1.490 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка