Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

Нема на залиха

VIVAX електричен бојлер EWH-80VR

 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

6.700 ден

Compare
Шифра:02356136
 • Капацитет: 80 литри
 • Монтажа : вертикална
 • Јачина: 2000W
 • Енергетска класа: C
 • Производител: VIVAX
 • Бела боја
 • Капацитет: 80 литри
 • Термоиндикатор
 • Јачина: 2000W
 • Загревање 15 - 75C
 • Инсталација: вертикална

Најпродавани

VIVAX електричен бојлер EWH-80VR

6.700 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX електричен бојлер EWH-50VR

6.400 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка