Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

VIVAX електричен бојлер EWH-50VR

 • Бела боја
 • Капацитет: 50 литри
 • Јачина: 2000W
 • Инсталација: вертикална

6.490 ден

Compare
Шифра:02356135
 • Производител: VIVAX
 • Бела боја
 • Капацитет: 50 литри
 • Термоиндикатор
 • Јачина: 2000W
 • Загревање 15 – 75C
 • Инсталација: вертикална
 • Работен напон: 230V
 • Гаранција: 3години

Најпродавани

KONCAR Бојлер за бања EGV 50C2TA

5.180 ден
 • Волумен: 50 литри
 • Монтажа : на зид
 • Фабрички подесена температура 80 º C

KONCAR Бојлер за бања EGV 80C2RA

5.899 ден
 • Волумен: 80 литри
 • Монтажа : на зид
 • Притисок при работа : 6 bar
 • Надворешно подесување на температура 35°C-85°C

KONCAR Кујнски бојлер EGV 10.2 RP

2.860 ден
 • Бела: боја
 • Волумен: 10 литри
 • Ниска монтажа
 • 2 години гаранција

VIVAX електричен бојлер EWH-80VR

6.790 ден
 • Капацитет: 80 литри
 • Монтажа : вертикална
 • Јачина: 2000W
 • Енергетска класа: C

VIVAX електричен бојлер EWH-50VR

6.490 ден
 • Бела боја
 • Капацитет: 50 литри
 • Јачина: 2000W
 • Инсталација: вертикална

KONCAR Бојлер за бања EGV 50C2RA

5.590 ден
 • Волумен: 50 литри
 • Монтажа : на зид
 • Притисок при работа : 6 bar

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка