Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

VIVAX Електричен бокал за вода WH-170RS

 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

1.490 ден

Compare

Карактеристики на производот:

VIVAX Електричен бокал за вода WH-170RS + 1 година гаранција

 • Моќност: 2200 W
 • Капацитет 1.7l
 • Автоматско исклучување на точката на вриење
 • Филтер
 • Надворешен индикатор за нивото на водата
 • Ротирачка основа за 360°
 • Затворен грејач од не’рѓосувачки челик
 • Боја: Зелена
 • 1 година гаранција
БрендVIVAX Капацитет1,7L Моќност2200W Материјал на изработкаНе ‘ргосувачки челик + пластика Функција Boil DryДа Функција за автоматско исклучувањеДа Начин на контролаМеханички  

Најпродавани

VIVAX HOME EG-4030RC електрична скара

3.500 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

Vivax PS -154 вага за мерење

1.000 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

Vivax ледомат IM-122T

7.890 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

VIVAX HOME микровална печка MWO-2079 BG

4.490 ден
 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX HOME KS-502Y кујнска вага

690 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

VIVAX HOME правосмукалка VC-7004А

6.200 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка