Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

Vivax вградна печка BO-658FXHTD X

 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

17.900 ден

Compare
Шифра:0001213889
 • Vivax вградна печка BO-658FXHTD X
 • Моќност на печката (V): 240
 • Волумен на печката (L): 65
 • Димензии: 57.6 х 59.5 cm
 • Број на функции на печење: 8
 • Начин на управување: Дигитално
 • LED екран: Да
 • ECO функција
 • Енергетска класа А

Најпродавани

Vivax BO-624MH G врадена печка

8.900 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

Vivax BO-658FXHTD G вградена печка

16.600 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX HOME BO-608FAHTD GW вградна рерна

16.890 ден
VIVAX HOME BO-608FAHTD GW вградна рерна Мултифункционална фурна Дигитален тајмер 7 програми Енергетска класа: А Вентилаторно печење на нивоа

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка