Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

Vivax апарат за вафли WM-900WH

 • Моќност 900W
 • Нелеплива површина за печење
 • Формира 5 вафли во форма на срце

1.400 ден

Compare
Шифра:02357332
 • Vivax апарат за вафли WM-900WH
 • Моќност 900W
 • Нелеплива површина за печење
 • Формира 5 вафли во форма на срце
 • Гаранција 1 година

Најпродавани

VIVAX HOME блендер BL-600G

2.400 ден
 • Моќноста од 600W
 • Број на брзини: 2
 • Капацитет на садот е 1.5л
 • Бренд: VIVAX

VIVAX HOME WH-102BB ел. бокал за вода

900 ден
 • Моќност 900-1100W
 • Светлосен индикатор
 • Aвтоматско исклучување при прегревање
 • Гаранција 1година
 • Бренд: VIVAX

Vivax тостер SM-1800

2.400 ден
 • Моќност 1800W
 • Нелеплива подлога
 • Индикатор на работа
 • Термостат
 • Сад за собирање маснотии

SAMSUNG микровална печка MS23F300EEW/OL

6.099 ден
 • Висина (cm) 48.9
 • Ширина (cm) 27.5
 • Длабочина (cm) 37.4

Vivax тостер TS-7501BLS

1.100 ден
 • Моќност 750W
 • Фиксна грил решетка
 • Нелеплива површина
 • Светлосен индикатор на работа

VIVAX HOME EG-4020B електрична скара

3.500 ден
 • Влезна моќност 1800W
 • Површина на печење: 43 x 23 cm
 • Нелеплива површина
 • Гаранција 1година

Vivax PS -154 вага за мерење

1.150 ден
 • Vivax PS -154 вага за мерење
 • Максимална тежина: 150 кг
 • Функција на автоматско вклучување
 • LCD екран

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка