Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

SP MS ECHO H500 soundbar звучник

 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

1.790 ден

Compare
тип на производ Пренослив Bluetooth звучник
Бренд MS
 • MS ECHO H500 soundbar звучник
 • Bluetooth 5.0 TWS
 • 4 (два двоканални) внатрешни магнетски звучници 45мм+2 4070 радијатори
 • вкупна моќност 10W
 • фреквенција 70Hz ~ 18KHz
 • чувствителност SN≥84dB батерија 3,7V / 2200mAh
 • време на полнење околу 3h
 • опсег 10m
 • MicroSD картица/USB flash уред до 32GB
 • USB2.0, AUX
 • LED дисплеј
 • часовник
 • аларма
 • контрола на звукот
 • димензии 385*53*69mm
 • 580гр
 • црна боја

Најпродавани

БЕЗЖИЧНИ СЛУШАЛКИ MS EOS B700

1.700 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

Звучник Bluetooth MS ECHO T500

2.460 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

VIVAX VOX BS-260 bluetooth звучник

3.800 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

VIVAX VOX BS-90 bluetooth звучник

1.500 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

VIVAX VOX BS-160 bluetooth звучник

2.900 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

VIVAX VOX soundbar SP-7080H

5.700 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

SP MS ECHO H500 soundbar звучник

1.790 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка