Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

SAMSUNG WW80T4020EE1LE Машина за перење

 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

28.990 ден

Compare
Шифра:0001184820
 • Потрошувачка на енергија годишно:177kWh
 • Ниво на бучава:53/74dB
 • А+++ енергетска класа
 • ВхШхД 850x600x550 mm
 • SAMSUNG WW80T4020EE1LE Машина за перење
 • Бела боја
 • 8кг запремнина на барабанот
 • ДИГИТАЛЕН ИНВЕРТЕР МОТОР
 • 1200 вртежи/мин
 • ЛЦД Дисплеј
 • 12 програми
 • Smart Check дијагностика
 • Last memory
 • Дијамантски Барабан на кој не се закачуваат алиштата при перење
 • Тајмер
 • Child lock
 • StayClean фиока
 • Drum Clean технологија за чистење на барабанот
 • Потрошувачка на вода годишно:8100L
 • Потрошувачка на енергија годишно:177kWh
 • Ниво на бучава:53/74dB
 • А+++ енергетска класа
 • ВхШхД 850x600x550 mm

Најпродавани

VIVAX Машина за перење WFL-120615B

12.500 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX Машина за перење WFL-100523BS

13.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX Машина за перење WTL-120715B

18.900 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

SAMSUNG WW80T4020EE1LE Машина за перење

28.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

Vivax CDR-0812A Машина за сушење

14.900 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX Машина за перење WFL-100615BS

13.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX Машина за перење WFL-140714B

17.400 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка