Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

SAMSUNG RB34T671FSA/EK комбиниран фрижидер со долна комора

 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

30.990 ден

Compare
Шифра:0001189341
 • Капацитет на ладење 12 кг/24 часа
 • Нето запремнина 340L (228L+ 112L)
 • R600 Гас
 • ВxШxД 1853x595x658 мм
 • SAMSUNG RB34T671FSA/EK комбиниран фрижидер со долна комора
 • Graphite INOX
 • ЛЦД Дисплеј
 • Дигитал ИНВЕРТЕР мотор со 10 години гаранција
 • TOTAL NO FROST без влага во фрижидерот и без мраз во замрзнувачот
 • POWER COOL /POWER FREEZE опција за брзо ладење и брзо замрзнување
 • SpaceMax тенка изолација за извонредно голем простор во внатрешноста
 • ЛЕД Осветлување
 • Реверзибилна врата
 • Фиока за овошје и зеленчук
 • Аларм за отворена врата
 • 18 часа автономен режим на работа
 • Бучност 35 dB
 • Енергетска класа А+
 • Потрошувачка на ел. енергија 300 kWh/годишно
 • Капацитет на ладење 12 кг/24 часа
 • Нето запремнина 340L (228L+ 112L)
 • R600 Гас
 • ВxШxД 1853x595x658 мм

Најпродавани

Vivax Фрижидер TTR-98

11.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

Vivax Замрзнувач TTF-68

9.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

Vivax Фрижидер DD-207 SL

14.890 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

Vivax Комбиниран Фрижидер CF-170 LF W

14.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

Вертикален замрзнувач Vivax VF-157 WH

15.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

Samsung комбиниран фрижидер RB34T671FSA/EK

30.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка