Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

Samsung LED TV UE55AU712UXXH,UHD Smart

  • Гаранција: 5 години
  • Испорака: 48 часа

 

34.990 ден

Compare

SAMSUNG LED UE55AU7172 UXXH  UHD Smart TV

телевизор Дијагонала: 55″ / 140 cm

Резолуција: 3840 x 2160

Технологија: LED

Smart ТВ: Да

Тјунер: DVB-T2/C/S2

WI-Fi: Да

Бренд Samsung
Боја Црна
Гаранција 2 год.
TV tuner DVB-T2/C/S2
Тип на ТВ SMART
технологија LED
резолуција 3840 x 2160
дијагонала 55"/140 cm

Најпродавани

SAMSUNG LED TV 32T4302AK, HD, SMART

13.999 ден
  • Гаранција: 2 години
  • Испорака: 48 часа

VIVAX Телевизор 58″ A Series 4K TV 58UHD10K

22.999 ден
  • Гаранција: 2 години
  • Испорака: 48 часа

VIVAX IMAGO B Series 40LE20K

13.990 ден
  • Гаранција: 5 години
  • Испорака: 48 часа

VIVAX IMAGO LED TV-32S60T2S2

7.100 ден
  • Гаранција: 2 години
  • Испорака: 48 часа

Samsung LED TV UE50BU8072UXXH,4K,SMART

36.990 ден
SAMSUNG UE50BU8072UXXH, 50" (123cm) UltraHD Smart TV Resolution

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка