Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

Samsung правосмукалка VCC4550V36,1800W

 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

6.490 ден

Compare

ПравосмукалкаМоќност: 1800W
Вмукувачка моќ: 360WКапацитет на
садот:1,3LКомпактна големинаНиво на
бучава86dBТелескопска рачка
Вртливо црево 3606m кабел

 • Моќност: 1800W
 • Усисна моќ: 360W
 • Капацитет на садот: 1,3L
 • Компактна големина
 • Ниво на бучава 86dB
 • Телескопска рачка
 • Вртливо црево 360°
 • 6m кабел

Најпродавани

VIVAX HOME EG-4030RC електрична скара

3.500 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

Vivax ледомат IM-122T

7.890 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

VIVAX HOME микровална печка MWO-2079 BG

4.490 ден
 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

Vivax PS -154 вага за мерење

1.000 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

VIVAX HOME блендер BL-600G

2.490 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

VIVAX HOME WH-102BB ел. бокал за вода

790 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка