Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

Нема на залиха

SAMSUNG микровална печка MS23F300EEW/OL

 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

6.099 ден

Compare
Шифра:0001189791
 • Висина (cm) 48.9
 • Ширина (cm) 27.5
 • Длабочина (cm) 37.4
 • SAMSUNG микровална печка MS23F300EEW/OL
 • КАПАЦИТЕТ 23л
 • МОЌНОСТ 1150 W
 • КОНТРОЛА СО Easytronics
 • LED ДИСПЛЕЈ
 • Auto ОДМРЗНУВАЊЕ
 • Timer функција
 • Висина (cm) 48.9
 • Ширина (cm) 27.5
 • Длабочина (cm) 37.4

Најпродавани

VIVAX HOME EG-4030RC електрична скара

3.500 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

Vivax PS -154 вага за мерење

1.000 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

Vivax ледомат IM-122T

7.890 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

VIVAX HOME микровална печка MWO-2079 BG

4.490 ден
 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX HOME блендер BL-600G

2.490 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

VIVAX HOME WH-102BB ел. бокал за вода

790 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка