Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

Samsung машина за перење WW90T4020EE1LE

 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

26.490 ден

Compare
SAMSUNG WW90T4020EE1LE  Машина за перење алишта  Бела боја  9кг запремнина на барабанот  1200 вртежи/мин  DIGITAL INVERTER мотор со 20 години гаранција  ЛЦД Дисплеј  12 програми  Steam Wash технологија на пареа za 99.9% елиминација на сите вируси и бактерии  Smart Check дијагностика  Last memory  Дијамантски Барабан на кој не се закачуваат алиштата при перење  Тајмер  Child lock  StayClean фиока  Drum Clean технологија за чистење на барабанот  Потрошувачка на вода годишно:9400L  Потрошувачка на енергија годишно:196kWh  Ниво на бучава:53/74dB  Нова Д енергетска класа  ВхШхД 850x600x550 mm

Најпродавани

SAMSUNG WW80T4020EE1LE Машина за перење

28.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX Машина за перење WFL-100523BS

13.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX Машина за перење WTL-120715B

18.900 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX HOME CDR-0816B сушара за алишта

17.590 ден
 • Гаранција: 3 години
 • Испорака: 48 часа

Samsung машина за перење WW80T4540AE1LE

28.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

Samsung машина за перење WW90T4020EE1LE

26.490 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

Vivax CDR-0812A Машина за сушење

14.900 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка