Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

Samsung машина за перење WW80T4540AE1LE

 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

28.990 ден

Compare
 • Енергетска класа:А+++
 • Капацитет:8kg
 • Вртежи:1400 врт./min
 • Ниво на бучава:53/74dB
 • Димензии:85x60x55cm
 • Машина за перење
 • Дигитал инвертер мотор
 • LCD дисплеј
 • Add Wash
 • Енергетска класа:А+++
 • Капацитет:8kg
 • Вртежи:1400 врт./min
 • Програми:14
 • Child Lock
 • Тајмер
 • Child lock
 • StayClean фиока
 • Потрошувачка на вода годишно:7400L
 • Потрошувачка на енергија годишно:157kWh
 • Ниво на бучава:53/74dB
 • Димензии:85x60x55cm

Најпродавани

SAMSUNG WW80T4020EE1LE Машина за перење

28.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX Машина за перење WFL-120615B

12.500 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX Машина за перење WFL-100523BS

13.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX Машина за перење WTL-120715B

18.900 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

Samsung машина за перење WW80T4540AE1LE

28.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

Samsung машина за перење WW90T4020EE1LE

26.490 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

Vivax CDR-0812A Машина за сушење

14.900 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка