Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

Samsung комбиниран фрижидер RB34T671FSA/EK

 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

30.990 ден

Compare
 • No Frost – Дигитален инвертер
 • Енергетска класа:A+
 • Нето капацитет:340L
 • Ниво на бучава:35dB
 • Димензии:185x60x66cm
 • Комбиниран фрижидер
 • No Frost - Дигитален инвертер
 • Power Cool
 • Енергетска класа:A+
 • Нето капацитет:340L
 • Капацитет на фрижидерот:228L
 • Капацитет на замрзнувачот:112L
 • Капацитет на замрзнување:12kg/24h
 • Потрошувачка на енергија годишно:300kWh
 • Ниво на бучава:35dB
 • Димензии:185x60x66cm

Најпродавани

Vivax Фрижидер TTR-98

11.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

Vivax Замрзнувач TTF-68

9.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

Vivax refrigerator CF-310 NFX

26.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

Vivax Фрижидер DD-207 SL

14.890 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

Vivax Комбиниран Фрижидер CF-170 LF W

14.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

Вертикален замрзнувач Vivax VF-157 WH

15.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка