Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

Нема на залиха

MS ENERGY NEUTRON n3 White Електричен тротинет

 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

23.900 ден

Compare
Шифра:MS-T-5
 • Материјал: Алуминиум
 • Тркала: 10″
 • Носивост: 100 kg
 • Макс. брзина: 25 km/h
 • Опсег: 20 – 25 km
 • Мотор: 350W
 • Батерија: 36V, 7.5Ah
 • Време на полнење: 4 – 5 h
 • MS ENERGY NEUTRON n3 Dark Gray Електричен тротинет
 • Материјал: Алуминиум
 • Тркала: 10″
 • Носивост: 100 kg
 • Макс. брзина: 25 km/h
 • Опсег: 20 – 25 km
 • Мотор: 350W
 • Батерија: 36V, 7.5Ah
 • Макс. агол на искачување: <20°
 • Кочници: Задна диск кочница + предна електрична кочница, ножна итна кочница
 • Тежина: 13,9 kg
 • Време на полнење: 4 – 5 h
 • Преклопување – ДА
 • Суспензија: задна
 • Светла: Предно и задно + илуминација (контрола со помош на апликација)
 • Димензии: 120 x 52 x 120 cm (склопен: 120 x 52 x 52 cm)
 • Електронска кочница на предно тркало со регенерациско полнење

Најпродавани

MS ENERGY NEUTRON е10 Електричен тротинет

42.900 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

MS ENERGY NEUTRON n1 Електричен тротинет

19.990 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

MS ENERGY NEUTRON M10 Електричен тротинет

24.990 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

MS ENERGY NEUTRON n3 Dark Gray Електричен тротинет

23.900 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

MS ENERGY NEUTRON n3 White Електричен тротинет

23.900 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

MS ENERGY NEUTRON е20 Електричен тротинет

49.900 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка