Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

MS ENERGY NEUTRON M10 Електричен тротинет

 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

24.990 ден

Compare
Шифра:MS-T-3
 • Материјал: алуминиум
 • Тркала: 8.5″
 • Носивост: 120 kg
 • Батерија: 36V, 7.5Ah
 • LED дисплеј
 • Максимална брзина: 25 km/h
 • MS ENERGY NEUTRON M10 Електричен тротинет
 • Материјал: алуминиум
 • Максимална брзина: до 25 km/h
 • Тркала: 8.5″
 • Опсег: 22-28 km
 • Максимална носивост: до 120kg
 • Мотор: 350W
 • Макс. моќност: 540W
 • Батерија: 36V, 7.5Ah
 • Тежина: 14 kg
 • Време на полнење: 5-6 h
 • Поврзување преку апликација за Android и IOS
 • LED дисплеј

Најпродавани

MS ENERGY NEUTRON е10 Електричен тротинет

42.900 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

MS ENERGY NEUTRON n1 Електричен тротинет

19.990 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

MS ENERGY NEUTRON n3 White Електричен тротинет

23.900 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

MS ENERGY NEUTRON е20 Електричен тротинет

49.900 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

MS Energy helmet MSH-05 black M

1.499 ден
 • Испорака: 48 часа

MS Energy helmet MSH-05 black L

1.499 ден
 • Испорака: 48 часа

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка