Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

MS ENERGY NEUTRON е10 Електричен тротинет

 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

42.900 ден

Compare
Шифра:MS-T-2
 • Максимална брзина: до 35 km/h
 • Моќност на моторот: 450W
 • Максимална носивост: до 120kg
 • Димензии (L, H, W) 53 х 17 х 18 см
 • Макс. Качување <20 °
 • Батерија: 12,5Ah
 • MS ENERGY NEUTRON е10 Електричен тротинет
 • Големина на тркала: 10"
 • Максимална брзина: до 35 km/h
 • Моќност на моторот: 450W
 • Домет: до 40km
 • Максимална носивост: до 120kg
 • Батерија: 12,5Ah
 • Димензии (L, H, W) 53 х 17 х 18 см
 • Макс. Качување 20 °

Најпродавани

MS ENERGY NEUTRON е10 Електричен тротинет

42.900 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

MS ENERGY NEUTRON n1 Електричен тротинет

19.990 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

MS Energy locker MSL-20S smart lock брава

4.299 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

MS ENERGY NEUTRON M10 Електричен тротинет

24.990 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка