Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

MS ENERGY e-romobil r10 black green Електричен тротинет

  • Гаранција: 1 година
  • Испорака: 48 часа

49.990 ден

Compare

За градско возење со стил нема да останете незабележани. Нема пречки за големото 20 „предно тркало и 16“ задно тркало. Тоа ќе го направи вашето возење удобно и безбедно. Прилагодливата висина на воланот дополнително придонесува за непречено возење без оглед на вашата висина. Досег до 30 km и моќниот мотор од 350 W е идеален за сите секојдневни задачи. MS ENERGY r10 изберете помеѓу две бои, елегантно сиво-црно или задебелено зелено-црно комбинации .

Големина на тркала 20 “+ 16”
Тип на рамка Алуминиум
Боја Црно-зелена / Црно-сива
Мотор 350 W
Максимална брзина 30 km/h
Батерија 36 V, 10,2 Ah
полнење 6-7 ч
Досег 25-30 km * (* во зависност од конфигурацијата на теренот, временските услови и стилот на возење)
Тип на сопирачка Предни и задни диск сопирачки
Максимално оптоварување 120 кг
Дополнителни опции Опција за преклопување, 3 режими на работа
Тежина 14 кг
дисплеј (брзина, режим на брзина, ниво на батерија, ODO / TRIP, код за грешка, вклучено светло), 3 копчиња, копче за сирена
Светло Предни и задни LED диоди, светла
Димензии (Д) 1660 x (Ш) 600 x (В) 1200 mm
Димензии по склопување (Д) 1660 x (Ш) 160 x (В) 1150 mm

Најпродавани

MS ENERGY NEUTRON е10 Електричен тротинет

42.900 ден
  • Гаранција: 5 години
  • Испорака: 48 часа

MS ENERGY NEUTRON n1 Електричен тротинет

19.990 ден
  • Гаранција: 1 година
  • Испорака: 48 часа

MS ENERGY NEUTRON n3 White Електричен тротинет

23.900 ден
  • Гаранција: 1 година
  • Испорака: 48 часа

MS ENERGY NEUTRON е20 Електричен тротинет

49.900 ден
  • Гаранција: 1 година
  • Испорака: 48 часа

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка