Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

MS ECHO S300 Звучник Bluetooth

 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

1.160 ден

Compare
 • Вкупна моќност 3W
 • bluetooth 5.0
 • TWS автоматско поврзување
 • Фреквенција 90Hz ~ 18KHz
 • Чувствителност SN≥84dB
 • Време на полнење околу 2h
 • Опсег 10m
 • Вградена батерија 3,7V / 500mAh
 • Type-C полнење
 • Димензии 56 x 56 x 36 mm
 • Метално куќиште
 • Боја: Црна

Најпродавани

VIVAX VOX BS-260 bluetooth звучник

3.800 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

VIVAX VOX BS-90 bluetooth звучник

1.500 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

VIVAX VOX BS-160 bluetooth звучник

2.900 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

VIVAX VOX soundbar SP-7080H

5.700 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

SP MS ECHO H500 soundbar звучник

1.790 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

MS ECHO S300 Звучник Bluetooth

1.160 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

Слушалки MS EOS B510 Bluetooth

1.350 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка