Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

Out of stock

KONCAR Машина за сушење SR 8VTP2

 • Боја: Бела
 • Капацитет на сушење: 8 kg
 • Енергетска класа: B
 • Електронско управување
 • 15 програми на сушење

24.230 ден

Compare
Шифра:KoncarSU-03
 • Кондензациска машина со топлотна пумпа
 • Енергетска класа: A++
 • Електронско управување
 • Заштита од деца
 • Боја: Бела
 • Капацитет на сушење: 8 kg
 • Заштита од протекување: Сигнализација за преполнетост на садот за кондензација
 • Сигнализација за запушен филтер
 • 15 програми на сушење
 • Старт/пауза копче
 • Смалено туткање
 • Полипропенски бубањ
 • Потрошувачка (kWh/циклус): 1,7
 • Просечна годишна потрошувачка (kWh): 235
 • Времетраење на стандардна програма (min): 121
 • Напон (V ~): 220-240
 • Вкупна приклучна сила (kW): 1
 • Димензии (В x Ш x Д): 85×59,6×60,9 см
 • Бруто/Нето тежина (kg): 48,5/46,8
 • Гаранција 3 години
Производител: Koncar
Капацитет: 8кг.
Енергетска класа: B
Начин на сушење: Со кондензација

Најпродавани

BEKO Машина за перење WTE 7511 B0

13.990 ден
 • Број на вртежи: 1000rpm
 • Капацитет: 7 kg
 • Енергетска класа: A+++
 • Длабина: 60

KONCAR Машина за сушење SR 8VTP2

24.230 ден
 • Боја: Бела
 • Капацитет на сушење: 8 kg
 • Енергетска класа: B
 • Електронско управување
 • 15 програми на сушење

BEKO Машина за перење WMY 81033 PTLMB3

17.990 ден
 • Број на вртежи: 1000rpm
 • Капацитет: 8 kg
 • Енергетска класа: A+++
 • Длабина: 60

KONCAR Машина за перење PR 10 6.FCD3N

11.840 ден
 • Број на вртежи (o/min): 800
 • Капацитет: 6 kg
 • Електронско управување
 • Easy logic состав (Eco-Logic)

BOSCH Машина за сушење WTH 85203BY

40.700 ден
 • Кондензациска сушара со топлотна пумпа
 • Потрошуваќка 236.0 kWh годишно (160 циклуси)
 • Капацитет: 8 kg
 • Енергетска класа: A++

KONCAR Машина за перење PR 10 7.FCD3N

13.710 ден
 • Број на вртежи (o/min): 1000
 • Капацитет: 7 kg
 • Електронско управување
 • Easy logic состав (Eco-Logic)

KONCAR Машина за сушење SR 7VKP0

14.960 ден
 • Боја: Бела
 • Капацитет: 7кг
 • Начин на сушење: со кондензација
 • Енергетска класа: B

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка