Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

Out of stock

KONCAR Машина за сушење SR 8VKP0

 • Боја: Бела
 • Капацитет на сушење: 1-8 kg
 • Енергетска класа: B

15.930 ден

Compare
Шифра:KoncarSU-02
 • Машина за сушење
 • Енергетска класа: B
 • Индикатор за преполнетост на канистерот за вода
 • Заштита од деца
 • Боја: Бела
 • Капацитет на сушење: 1-8 kg
 • Број на програми: 15
 • Функција за намалено гужвање
 • Одложен старт
 • Полипропиленски бубањ
 • Потрошувачка (kWh/циклус): 4,68
 • Времетраење на стандарден програм (min): 129
 • Напон 220-240
 • Димензии (ВхШхД) 85×59,6×60,9
 • Гаранција 3 години
Производител: Koncar
Капацитет: 1-8кг.
Енергетска класа: B
Начин на сушење: Со кондензација

Најпродавани

BOSCH Машина за перење WAN 28160BY

31.990 ден
 • Бучност 52 dB(A)
 • Вртежи во минута 1400 obr/min
 • Капацитет: 8 kg
 • Енергетска класа: A +++
 • Гаранција: 5години

VIVAX Машина за перење WFL-120615B

13.990 ден
 • SLIM Машина за перење
 • Енергетска класа: А+++/E
 • Капацитет: 6 kg
 • Димензии (ВxШxД): 85 x 59,5 x 47 cm

BOSCH Машина за перење WAJ 20061BY

22.650 ден
 • Лесен за користење LED дисплеј со контрола на допир
 • AntiVibration design ™: екстремно стабилна и тивка работа благодарејќи на специјалната заштита од вибрации
 • Капацитет: 7 kg
 • Енергетска класа: A +++

BOSCH Машина за перење WAN 28262BY

32.100 ден
 • Бучност 52 dB(A)
 • Вртежи во минута 1400 obr/min
 • Капацитет: 8 kg
 • Енергетска класа: A +++
 • Гаранција: 5години

VIVAX Машина за перење WFL-100615BS

13.490 ден
 • SUPER SLIM Машина за перење
 • Енергетска класа: А+/E
 • Капацитет: 6 kg
 • Димензии (ВxШxД): 85 x 59,5 x 40 cm

BOSCH Машина за сушење WTH

33.620 ден
 • Кондензациска сушара
 • Sensitive Drying System
 • Дигитален индикатор
 • LED-display

BOSCH Машина за перење WAU 28R60BY

41.980 ден
 • Бучност 48 dB(A)
 • Вртежи во минута 1400 obr/min
 • Капацитет: 9 kg
 • Енергетска класа: A +++
 • Гаранција: 5години

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка