Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

Out of stock

KONCAR Машина за сушење SR 7VTP2

 • Боја: Бела
 • Капацитет на сушење: 7 kg
 • Енергетска класа: A

22.490 ден

Compare
Шифра:KoncarSU-01
 • Кондензациска машина со тополотна пумпа
 • Бела боја
 • Капацитет: 7 кг
 • Електронско управување
 • Заштита од протекување: индикатор за преполетост на садот за кондензација
 • Заштита од деца
 • Индикатор за запушен филтер
 • Број на програми: 15
 • Функција за помало гужвање
 • Функција за одложено сушење
 • Енерегетска класа: A++
 • Потрошувачка на енергија (kWh/циклус): 1,7
 • Просечна годишна потрошувачка на енергија (kWh): 211
 • Времетраење на циклус стандардна програма (min): 121
 • Напон (V ~): 220-240
 • Вкупна приклучна моќ (kW): 1
 • Димензии (ВхШхД): 85×59,6×56,3 см
 • Амбалажа (ВхШхД): 88,1×64,1×59,2 см
 • Бруто/Нето тежина (kg): 46,5/44,8
 • Гаранција 3 години
Производител: Koncar
Капацитет: 7кг.
Енергетска класа: A
Начин на сушење: Со кондензација

Најпродавани

Распродадено

BOSCH Машина за сушење WTH 85203BY

40.700 ден
(0 Reviews)
 • Кондензациска сушара со топлотна пумпа
 • Потрошуваќка 236.0 kWh годишно (160 циклуси)
 • Капацитет: 8 kg
 • Енергетска класа: A++
Распродадено

KONCAR Машина за перење PR 10 7.FCD3N

13.710 ден
(0 Reviews)
 • Број на вртежи (o/min): 1000
 • Капацитет: 7 kg
 • Електронско управување
 • Easy logic состав (Eco-Logic)
Распродадено

KONCAR Машина за сушење SR 7VKP0

14.960 ден
(0 Reviews)
 • Боја: Бела
 • Капацитет: 7кг
 • Начин на сушење: со кондензација
 • Енергетска класа: B
Распродадено

KONCAR Машина за перење PR 10 7.FCP3N

14.370 ден
(0 Reviews)
 • Број на вртежи (o/min): 1000
 • Капацитет: 7 kg
 • Електронско управување
 • Easy logic состав (Eco-Logic)
Распродадено

BOSCH Машина за перење WAJ 20061BY

22.650 ден
(0 Reviews)
 • Број на вртежи: 1000rpm
 • Лесен за користење LED дисплеј со контрола на допир
 • AntiVibration design ™: екстремно стабилна и тивка работа благодарејќи на специјалната заштита од вибрации
 • Капацитет: 7 kg
 • Енергетска класа: A +++
Распродадено

KONCAR Машина за перење PR 10 8.FCP3N

14.370 ден
(0 Reviews)
 • Број на вртежи (o/min): 1000
 • Капацитет: 7 kg
 • Електронско управување
 • Easy logic состав (Eco-Logic)
Распродадено

BOSCH Машина за перење WAN 28160BY

31.990 ден
(0 Reviews)
 • Бучност 52 dB(A)
 • Вртежи во минута 1400 obr/min
 • Капацитет: 8 kg
 • Енергетска класа: A +++
 • Гаранција: 5години

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка