Due to the COVID 19 epidemic, orders may be processed with a slight delay

Search

100% Secure delivery without contacting the courier
Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

KONCAR Машина за перење PR 10 7.FCP3N

 • Број на вртежи (o/min): 1000
 • Капацитет: 7 kg
 • Електронско управување
 • Easy logic состав (Eco-Logic)

16.330 ден 14.370 ден

Compare
Шифра:Koncar-07
 • Бела боја
 • Капацитет 7 kg
 • Број на вртежи (o/min): 1000
 • Електронско управување
 • Easy logic состав
 • Заштита од протекување
 • Заштита за деца
 • Сензор за пењење
 • Број на програми: 15
 • Start / пауза копче
 • Предперење
 • Дополнително плакнење
 • Одложен старт
 • Пумпа со филтер
 • Инокс бубањ
 • Полипропиленска внатрешност
 • Број на прегради во канистерот за детергент: 3
 • Отстранлив горен поклопец
 • Енергетска класа: D
 • Центрифугирање: C
 • Потрошувачка (kWh/циклус): 1,00
 • Просечна годишна потрошувачка (kWh): 172
 • Потрошувачка на вода (lt): 45
 • Времетраење на стандарден програм (min): 230
 • Напон (V ~): 220-240
 • Моќност (kW): 2,2
 • Димензии (ВхШхД) (cm): 84,5×59,7×52,7
 • Бруто/нето тежина (kg): 70/71,5
 • Гаранција 3 години
Производител: Koncar
Вртежи: 1000
Капацитет: 7кг.
Длабина: 50cm
Енергетска класа: D

Најпродавани

KONCAR Машина за сушење SR 7VTP2

25.550 ден 22.490 ден
(0 Reviews)
 • Боја: Бела
 • Капацитет на сушење: 7 kg
 • Енергетска класа: A

BOSCH Машина за сушење WTH 85203BY

46.250 ден 40.700 ден
(0 Reviews)
 • Кондензациска сушара со топлотна пумпа
 • Потрошуваќка 236.0 kWh годишно (160 циклуси)
 • Капацитет: 8 kg
 • Енергетска класа: A++

KONCAR Машина за сушење SR 8VKP0

18.100 ден 15.930 ден
(0 Reviews)
 • Боја: Бела
 • Капацитет на сушење: 1-8 kg
 • Енергетска класа: B

GORENJE Машина за сушење DE7B

23.570 ден 19.690 ден
(0 Reviews)
 • Боја: Бела
 • Капацитет на сушење: 7 kg
 • Енергетска класа: B

KONCAR Машина за сушење SR 8VTP2

27.530 ден 24.230 ден
(0 Reviews)
 • Боја: Бела
 • Капацитет на сушење: 8 kg
 • Енергетска класа: B
 • Електронско управување
 • 15 програми на сушење

GORENJE Машина за сушење DP7B

21.400 ден 18.590 ден
(0 Reviews)
 • Боја: Бела
 • Капацитет на сушење: 7 kg
 • Енергетска класа: B

KONCAR Машина за перење PR 10 6.FCD3N

13.450 ден 11.840 ден
(0 Reviews)
 • Број на вртежи (o/min): 800
 • Капацитет: 6 kg
 • Електронско управување
 • Easy logic состав (Eco-Logic)

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка