Due to the COVID 19 epidemic, orders may be processed with a slight delay

Search

100% Secure delivery without contacting the courier
Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

KONCAR Машина за перење PR 10 7.FCD3N

 • Број на вртежи (o/min): 1000
 • Капацитет: 7 kg
 • Електронско управување
 • Easy logic состав (Eco-Logic)

15.580 ден 13.710 ден

Compare
Шифра:Koncar-06
 • Бела боја
 • Капацитет 7 kg
 • Број на вртежи (o/min): 1000
 • Електронско управување
 • Easy logic состав
 • Заштита од протекување
 • Заштита за деца
 • Сензор за пењење
 • Број на програми: 15
 • Start / пауза копче
 • Предперење
 • Дополнително плакнење
 • Бирање на брзина на центрифугата
 • Пумпа со филтер
 • Инокс бубањ
 • Полипропиленска внатрешност
 • Број на прегради во канистерот за детергент: 3
 • Отстранлив горен поклопец
 • Енергетска класа: D
 • Центрифугирање: C
 • Потрошувачка (kWh/циклус): 0,98
 • Просечна годишна потрошувачка (kWh): 172
 • Потрошувачка на вода (lt): 52
 • Времетраење на стандарден програм (min): 230
 • Напон (V ~): 220-240
 • Моќност (kW): 2,1
 • Димензии (ВхШхД) (cm): 84,5×59,7×52,7
 • Бруто/нето тежина (kg): 64/62,5
 • Гаранција 3 години
Производител: Koncar
Вртежи: 1000
Капацитет: 7кг.
Длабина: 50cm
Енергетска класа: D

Најпродавани

BOSCH Машина за перење WAN 24061BY

30.380 ден 25.999 ден
(0 Reviews)
 • Број на вртежи: 1200rpm
 • Волумен на бубањот: 55 l
 • Капацитет: 8 kg
 • Енергетска класа: A+++

BOSCH Машина за перење WAN 28262BY

36.480 ден 32.100 ден
(0 Reviews)
 • Бучност 52 dB(A)
 • Вртежи во минута 1400 obr/min
 • Капацитет: 8 kg
 • Енергетска класа: A +++
 • Гаранција: 5години

BOSCH Машина за перење WAN 24263BY

31.100 ден 27.370 ден
(0 Reviews)
 • Број на вртежи: 1200rpm
 • Капацитет: 8 kg
 • Енергетска класа: A+++

BOSCH Машина за перење WAU 28R60BY

47.700 ден 41.980 ден
(0 Reviews)
 • Бучност 48 dB(A)
 • Вртежи во минута 1400 obr/min
 • Капацитет: 9 kg
 • Енергетска класа: A +++
 • Гаранција: 5години

BEKO Машина за перење WTE 7511 B0

15.690 ден 13.990 ден
(0 Reviews)
 • Број на вртежи: 1000rpm
 • Капацитет: 7 kg
 • Енергетска класа: A+++
 • Длабина: 60

KONCAR Машина за перење PR 06 5.FBN

12.840 ден 11.299 ден
(0 Reviews)
 • Број на вртежи: 600
 • Капацитет: 5 kg
 • Енергетска класа: A+
 • Електронско управување
 • Easy logic состав

BEKO Машина за перење WMY 81033 PTLMB3

20.190 ден 17.990 ден
(0 Reviews)
 • Број на вртежи: 1000rpm
 • Капацитет: 8 kg
 • Енергетска класа: A+++
 • Длабина: 60

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка