Due to the COVID 19 epidemic, orders may be processed with a slight delay

Search

100% Secure delivery without contacting the courier
Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

KONCAR Машина за перење PR 10 6.FCD3N

 • Број на вртежи (o/min): 800
 • Капацитет: 6 kg
 • Електронско управување
 • Easy logic состав (Eco-Logic)

13.450 ден 11.840 ден

Compare
Шифра:Koncar-05
 • Бела боја
 • Капацитет 6 kg
 • Број на вртежи (o/min): 800
 • Електронско управување
 • Easy logic состав
 • Заштита од протекување
 • Заштита за деца
 • Сензор за пењење
 • Број на програми: 15
 • Start / пауза копче
 • Предперење
 • Дополнително плакнење
 • Бирање на брзина на центрифугата
 • Пумпа со филтер
 • Инокс бубањ
 • Полипропиленска внатрешност
 • Број на прегради во канистерот за детергент: 3
 • Отстранлив горен поклопец
 • Енергетска класа: D
 • Центрифугирање: C
 • Потрошувачка (kWh/циклус): 0,81
 • Просечна годишна потрошувачка (kWh): 151
 • Потрошувачка на вода (lt): 49
 • Времетраење на стандарден програм (min): 200
 • Напон (V ~): 220-240
 • Моќност (kW): 2,1
 • Димензии (ВхШхД) (cm): 84,5×59,7×49,7
 • Бруто/нето тежина (kg): 58,5/57
 • Гаранција 3 години
Производител: Koncar
Вртежи: 800
Капацитет: 6кг.
Длабина: 50cm
Енергетска класа: D

Најпродавани

KONCAR Машина за сушење SR 8VTP2

27.530 ден 24.230 ден
(0 Reviews)
 • Боја: Бела
 • Капацитет на сушење: 8 kg
 • Енергетска класа: B
 • Електронско управување
 • 15 програми на сушење

GORENJE Машина за сушење DP7B

21.400 ден 18.590 ден
(0 Reviews)
 • Боја: Бела
 • Капацитет на сушење: 7 kg
 • Енергетска класа: B

KONCAR Машина за перење PR 10 6.FCD3N

13.450 ден 11.840 ден
(0 Reviews)
 • Број на вртежи (o/min): 800
 • Капацитет: 6 kg
 • Електронско управување
 • Easy logic состав (Eco-Logic)

GORENJE Машина за сушење DE8B

25.300 ден 20.990 ден
(0 Reviews)
 • Боја: Бела
 • Капацитет на сушење: 8 kg
 • Енергетска класа: B

KONCAR Машина за перење PR 10 7.FCD3N

15.580 ден 13.710 ден
(0 Reviews)
 • Број на вртежи (o/min): 1000
 • Капацитет: 7 kg
 • Електронско управување
 • Easy logic состав (Eco-Logic)

BOSCH Машина за перење WAJ 20061BY

26.500 ден 22.650 ден
(0 Reviews)
 • Лесен за користење LED дисплеј со контрола на допир
 • AntiVibration design ™: екстремно стабилна и тивка работа благодарејќи на специјалната заштита од вибрации
 • Капацитет: 7 kg
 • Енергетска класа: A +++

KONCAR Машина за сушење SR 7VKP0

16.999 ден 14.960 ден
(0 Reviews)
 • Боја: Бела
 • Капацитет: 7кг
 • Начин на сушење: со кондензација
 • Енергетска класа: B

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка