Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

Out of stock

KONCAR Машина за перење PR 06 5.FBN

 • Број на вртежи: 600
 • Капацитет: 5 kg
 • Енергетска класа: A+
 • Електронско управување
 • Easy logic состав

11.299 ден

Compare
Шифра:Koncar-04
 • Бела боја
 • Капацитет 5 kg
 • Број на вртежи (o/min): 600
 • Електронско управување
 • Easy logic состав
 • Заштита од протекување
 • Заштита за деца
 • Сензор за пењење
 • Број на програми: 15
 • Start / пауза копче
 • Предперење
 • Пумпа со филтер
 • Инокс бубањ
 • Полипропиленска внатрешност
 • Број на прегради во канистерот за детергент: 3
 • Отскранувачки горен поклопец
 • Енергетска класа: D
 • Центрифугирање: E
 • Потрошувачка (kWh/циклус): 0,85
 • Просечна годишна потрошувачка (kWh): 167
 • Потрошувачка на вода (lt): 43
 • Траење на стандарден програм (min): 190
 • Напон (V ~): 220-240
 • Моќ (kW): 2,1
 • Димензии (ВхШхД) (cm): 84,5×59,7×49,7
 • Бруто/нето тежина (kg): 57,5/54,5
 • Гаранција 3 години
Производител: Koncar
Вртежи: 600
Капацитет: 5кг.
Длабина: 50cm

Најпродавани

BOSCH Машина за перење WAN 24061BY

25.999 ден
(0 Reviews)
 • Број на вртежи: 1200rpm
 • Волумен на бубањот: 55 l
 • Капацитет: 8 kg
 • Енергетска класа: A+++

KONCAR Машина за сушење SR 7VTP2

22.490 ден
(0 Reviews)
 • Боја: Бела
 • Капацитет на сушење: 7 kg
 • Енергетска класа: A

BOSCH Машина за перење WAN 24263BY

27.370 ден
(0 Reviews)
 • Број на вртежи: 1200rpm
 • Капацитет: 8 kg
 • Енергетска класа: A+++

KONCAR Машина за сушење SR 8VKP0

15.930 ден
(0 Reviews)
 • Боја: Бела
 • Капацитет на сушење: 1-8 kg
 • Енергетска класа: B

BEKO Машина за перење WTE 7511 B0

13.990 ден
(0 Reviews)
 • Број на вртежи: 1000rpm
 • Капацитет: 7 kg
 • Енергетска класа: A+++
 • Длабина: 60

KONCAR Машина за сушење SR 8VTP2

24.230 ден
(0 Reviews)
 • Боја: Бела
 • Капацитет на сушење: 8 kg
 • Енергетска класа: B
 • Електронско управување
 • 15 програми на сушење

BEKO Машина за перење WMY 81033 PTLMB3

17.990 ден
(0 Reviews)
 • Број на вртежи: 1000rpm
 • Капацитет: 8 kg
 • Енергетска класа: A+++
 • Длабина: 60

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка