Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

Нема на залиха

KONCAR Кујнски бојлер EGV 10.2 RP

 • Бела: боја
 • Волумен: 10 литри
 • Ниска монтажа
 • 2 години гаранција

2.860 ден

Compare
Шифра:KoBoK-01
 • Производител: KONCAR
 • Бела боја
 • Волумен: 10 литри
 • Ниска монтажа
 • Притисок при работа : 0 bar
 • Надворешна регилација на температура : до 65 º C
 • Индикаторско светло
 • Заштита од влага : IP 24
 • Време на загревање од 10 º C до 65 º C – 21 мин.
 • Приклучок на водоводна мрежа : G 3/8
 • Јачина : 2000 W
 • Гаранција 2 години

Најпродавани

KONCAR Бојлер за бања EGV 50C2RA

5.590 ден
 • Волумен: 50 литри
 • Монтажа : на зид
 • Притисок при работа : 6 bar

KONCAR Бојлер за бања EGV 50C2TA

5.180 ден
 • Волумен: 50 литри
 • Монтажа : на зид
 • Фабрички подесена температура 80 º C

KONCAR Бојлер за бања EGV 80C2RA

5.899 ден
 • Волумен: 80 литри
 • Монтажа : на зид
 • Притисок при работа : 6 bar
 • Надворешно подесување на температура 35°C-85°C

KONCAR Кујнски бојлер EGV 10.2 RP

2.860 ден
 • Бела: боја
 • Волумен: 10 литри
 • Ниска монтажа
 • 2 години гаранција

VIVAX електричен бојлер EWH-80VR

6.790 ден
 • Капацитет: 80 литри
 • Монтажа : вертикална
 • Јачина: 2000W
 • Енергетска класа: C

VIVAX електричен бојлер EWH-50VR

6.490 ден
 • Бела боја
 • Капацитет: 50 литри
 • Јачина: 2000W
 • Инсталација: вертикална

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка