Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

Out of stock

KONCAR Електричен шпорет ST 6040V.BR1

 • Волумен на рерната: 65 l
 • Димензии (Ш x В x Д) 60 x 85 x 60 cm
 • Енергетска класа: A
 • Подесива висина за 2 см

11.570 ден

Compare
Шифра:KoncarS-04
 • Енергетска класа: A
 • Волумен на рерната: 65 l
 • Димензии (Ш x В x Д) 60 x 85 x 60 cm
 • Висина со кренат поклопец: 145 cm
 • Подесива висина за 2 см
 • предна рингла лево: ø14,5cm/1kW
 • Предна рингла десно: ø22cm/2kW
 • Задна лева плоча: експрес ø18cm/2kW
 • Задна десна плоча: ø14,5cm/1kW
 • Боја: бела
 • Број на функции: 3 (0+3)
 • Рерна со вентилатор
 • Светло во печката
 • Горен греач 1,2 kW
 • Долен греач 1,1 kW
 • Опрема:
  -Длабока тава x1
  -Решетка x1
 • Напон: 230V~
 • Приклучна сила: 7,8 kW
Производител: Koncar
Боја: Бела
Енергетска класа: А
ЛЦД: Не
Тип на шпорет: Стандарден
Ширина: 60цм

Најпродавани

KONCAR Електричен шпорет SE 6040 V BR1

10.990 ден
 • Број на функции на рерната: 3 (0+3)
 • Димензии (ВхШхД): 85/60/60 cm
 • Енергетска класа: A
 • Волумен на рерната: 72 l

KONCAR Електричен шпорет ST 6040 KF.CRU4

19.290 ден
 • Дигитален дисплеј
 • Стаклокерамичка плоча
 • Енергетска класа: A
 • Ширина: 60cm

KONCAR Електричен шпорет ST 6040V.BR1

11.570 ден
 • Волумен на рерната: 65 l
 • Димензии (Ш x В x Д) 60 x 85 x 60 cm
 • Енергетска класа: A
 • Подесива висина за 2 см

BOSCH Електричен шпорет HKN 390150

35.999 ден
 • Волумен на рерната: 66 l
 • Халогенско осветлување
 • 1 x емајлирана тепсија за печење, 1 x грил, 1 x универзална тепсија
 • Енергетска класа: A

BOSCH Електричен шпорет HKN 39A121

33.860 ден
 • Боја : бела
 • 1 x решетка, 1 x универзална тава за печење
 • 3D hot air – печење на 3 нивоа истовремено
 • Енергетска класа: A

BOSCH Комбиниран шпорет HXN 390G50H

36.260 ден
 • Мултифункционална 3D Comfort рерна
 • 3 плин 1 струја
 • 7 функции
 • Рерна: 66 l

Vivax MO-4003B Мини шпорет

5.499 ден
 • Vivax MO-4003B Мини шпорет
 • Боја – црна
 • Моќност 1500W
 • Капацитет 40l
 • 2 плочи 1000W + 1500W
 • Променлив термостат 0-320°C
 • Тава за печење
 • Решетка
 • Гаранција: 1 годинa

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка