Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

Out of stock

KONCAR Електричен шпорет ST 6040 KF.CRU4

 • Дигитален дисплеј
 • Стаклокерамичка плоча
 • Енергетска класа: A
 • Ширина: 60cm

19.290 ден

Compare
Шифра:KoncarS-03
 • Енергетска класа: A
 • Боја – црна/инокс
 • Дигитален дисплеј
 • Стаклокерамичка плоча
 • 4 рингли
  – моќ на рингла напред лево 1.8 kW (Ø 18 cm),
  – моќ на рингла назад лево 1.2 kW (Ø 14.5 см),
  – моќ на рингла назад десно 1.8 kW (Ø 18 см),
  – моќ на рингла напред десно 1,2 kW (Ø 14.5 см)
 • Број на функции 3 (0+3)
 • 1 решетка
 • 2 длабоки тави
 • Горен греач во рерната 1,2 kW
 • Долен греач во рерната 1,1 kW
 • Приклучна снага на печката: 8.3 kW
 • Висина: 85 cm
 • Ширина: 60 cm
 • Длабочина: 60 cm
 • Димензии на рерна В/Ш/Д – 33,5/43/39 cm
 • Гаранција: 3 години
Производител: Koncar
Боја: Црна
Енергетска класа: А
ЛЦД: Не
Тип на шпорет: Стандарден
Ширина: 60цм

Најпродавани

VIVAX Комбиниран шпорет FC-31602 X

14.990 ден
 • Енергетска класа A
 • Димензии (ВxШxД): 60x85x65cm
 • Волумен на печката: 64 L
 • Плоча за готвење: комбинирана (3 плински + 1 електрични)

VIVAX Комбиниран шпорет FC-22502 WH

9.690 ден
 • Енергетска класа A
 • Димензии (ВxШxД): 50x85x65cm
 • Волумен на печката: 52 L
 • Плоча за готвење: комбинирана (2 плински + 2 електрични)
 • Максимална температура на печката: 250

BOSCH Електричен шпорет HKA 090150

27.690 ден
 • Волумен на рерната: 66 l
 • Халогенско осветлување
 • 1 x емајлирана тепсија за печење, 1 x грил, 1 x универзална тепсија
 • Енергетска класа: A

VIVAX Комбиниран шпорет FC-22602 WH

9.290 ден
 • Енергетска класа A
 • Димензии (ВxШxД): 60x85x65cm
 • Волумен на печката: 64 L
 • Максимална температура на печката: 250

KONCAR Електричен шпорет ST 6040 KF.BR3

16.890 ден
 • Боја: бела
 • Приклучна сила:8,3 kW
 • Енергетска класа: A
 • 3 години гаранција

VIVAX Електричен шпорет FC-04502VCF WH

12.990 ден
 • Енергетска класа A
 • Димензии (ВxШxД): 50x85x65cm
 • Волумен на печката: 52 L
 • Плоча за готвење: 4
 • Максимална температура на печката: 250
 • Број на начини за печење: 3
 • Тип на печката: вентилаторска

KONCAR Електричен шпорет SE 6040 V BR1

10.990 ден
 • Број на функции на рерната: 3 (0+3)
 • Димензии (ВхШхД): 85/60/60 cm
 • Енергетска класа: A
 • Волумен на рерната: 72 l

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка