Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

KONCAR Бојлер за бања EGV 50C2RA

 • Волумен: 50 литри
 • Монтажа : на зид
 • Притисок при работа : 6 bar

5.590 ден

Compare
Шифра:KoBo-01
  • Производител: KONCAR
  • Бела боја
  • Волумен: 50 литри
  • Монтажа : на зид
  • Притисок при работа : 6 bar
  • Надворешно подесување на температура 35°C-85°C
  • Надворешен термостат
  • Приказ на температура
  • Индикаторско светло
  • Котел од челичен емајлиран лим
  • Mg заштитна анода
  • Дебелина на изолација : 20мм
  • Заштита од влага : IP 24
  • Приклучок на водоводна мрежа : G 1/2
  • Јачина: 1980 W
  • Димензии на пакувањето – 48,5×48,5×60 cm

Најпродавани

KONCAR Бојлер за бања EGV 50C2TA

5.180 ден
 • Волумен: 50 литри
 • Монтажа : на зид
 • Фабрички подесена температура 80 º C

KONCAR Бојлер за бања EGV 80C2RA

5.899 ден
 • Волумен: 80 литри
 • Монтажа : на зид
 • Притисок при работа : 6 bar
 • Надворешно подесување на температура 35°C-85°C

KONCAR Кујнски бојлер EGV 10.2 RP

2.860 ден
 • Бела: боја
 • Волумен: 10 литри
 • Ниска монтажа
 • 2 години гаранција

VIVAX електричен бојлер EWH-80VR

6.790 ден
 • Капацитет: 80 литри
 • Монтажа : вертикална
 • Јачина: 2000W
 • Енергетска класа: C

VIVAX електричен бојлер EWH-50VR

6.490 ден
 • Бела боја
 • Капацитет: 50 литри
 • Јачина: 2000W
 • Инсталација: вертикална

KONCAR Бојлер за бања EGV 50C2RA

5.590 ден
 • Волумен: 50 литри
 • Монтажа : на зид
 • Притисок при работа : 6 bar

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка