Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

Out of stock

Комбиниран фрижидер BOSCH KGN 33NLEB

 • KGN33NLEB e seria 2, A++ ен. класа, самостоен фрижидер
 • NoFrost: целосна заштита од создавање на лед
 • MultiAirflow sistem: постојана циркулација на воздухот на сите нивоа за подолга свежина
 • LED внатрешно осветлување

32.999 ден

Compare
Шифра:VIR-02-1-2-1-1-1-1-1
 • KGN33NLEB e seria 2, A++ ен. класа, самостоен фрижидер
 • NoFrost: целосна заштита од создавање на лед
 • MultiAirflow sistem: постојана циркулација на воздухот на сите нивоа за подолга свежина
 • LED внатрешно осветлување
 • Електронско регулирање на температурата,точно ја прилагодувате саканата температура
 • Perfect Fit: совршено вклопување со ѕидот или со линијата од кујната
 • Врати: Inox-look, страници: сребрена боја
 • Акустичен предупредувачки сигнал за отворена врата
 • Автоматско одмрзнување во ладилникот
 • Динамичко ладење со внатрешен вентилатор
 • 3 сигурносни полици од калено стакло
 • MultiBox: проsирна фиока со ребрести дно, идеална за складирање на овошје и зеленчук
 • Супер замрзнување можност за брзо замрзнување на нови и големи количини на храна
 • 3 полици за замрзнати производи
 • EasyAccess-полица на лизгач
 • Вкупен корисен волумен: 286 л.
 • Употреблив волумен ладење дел: 192 л.
 • Употреблив волумен **** замрзнувач: 87 л.
 • Капацитет на замрзнување: 11 kg / 24 часот
 • Издржливост при прекин на електрична енергија: 19 часa
 • Климатска класа: SN-T • Емисија на бучава: 42 dB (A) re 1 pW
 • Годишна потрошувачка на енергија: 228kWh
 • Димензии (В х Ш х Д): 176 x 60 x 65
 • Целосна гаранција на производот од 24мес.
 • Отворање на вратата десно, може да се смени
Производител: Bosch
Боја: Сива
Висина: 150-180cm
Ширина: 60-70cm
Положба на замрзнувач: Доле
Тех. на ладење: No Frost, Автоматско отопување
Енергетска класа: A++

Најпродавани

Комбиниран Фрижидер KONCAR HL1A 54 262.BFN

10.860 ден
(0 Reviews)
 • Вкупен корисен волумен: 216 l
 • Ладилник: 171 l
 • Замрзнувач: 42 l
 • Димензии (ВхШхД): 144x54x57 cm
 • 3 години гаранција

Комбиниран Фрижидер KONCAR HL1A 54 262.SF

11.830 ден
(0 Reviews)
 • Енергетска класа: А+
 • Боја: Сива
 • Замрзнувачки дел горе
 • 3 години гаранција

Комбиниран фрижидер BOSCH KGN 33NLEB

32.999 ден
(0 Reviews)
 • KGN33NLEB e seria 2, A++ ен. класа, самостоен фрижидер
 • NoFrost: целосна заштита од создавање на лед
 • MultiAirflow sistem: постојана циркулација на воздухот на сите нивоа за подолга свежина
 • LED внатрешно осветлување

Фрижидер со една врата KONCAR H1A 48 110.BF

7.450 ден
(0 Reviews)
 • Енергетска класа: А+
 • Боја: Бела
 • Комора во горниот дел
 • 3 години гаранција

Комбиниран фрижидер BOSCH KGV 33VW31S

27.890 ден
(0 Reviews)
 • Вкупен корисен волумен: 286 л.
 • Употреблив волумен ладење дел: 192 л.
 • Употреблив волумен **** замрзнувач: 94 л.
 • Капацитет на замрзнување: 7 kg / 24 часот
 • Гаранција: 5години

Фрижидер со една врата KONCAR H1A 48 110.BFN

7.450 ден
(0 Reviews)
 • Енергетска класа: А+
 • Боја: Бела
 • Вкупна корисна запремина 84 л
 • Разладувачки дел: 73 l
 • Комора: 8 l
 • 3 години гаранција

Комбиниран фрижидер BOSCH KGV 362LEA

30.990 ден
(0 Reviews)
 • Вкупна корисна запремнина: 308 l
 • Одржување во случај на прекин на ел. енергија: 23 h
 • Енергетска класа: A+++
 • Потрошувачка: 226 kWh/год

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка