Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

Out of stock

BOSCH Машина за сушење WTH

 • Кондензациска сушара
 • Sensitive Drying System
 • Дигитален индикатор
 • LED-display

33.620 ден

Compare
Шифра:BSH-01
 • Кондензациска сушара
 • Sensitive Drying System
 • Дигитален индикатор
 • LED-display
 • Енергетска класа:A+
 • Капацитет:7kg
 • Одложен старт 0-24часа
 • Автоматско сензорско сушење
 • EasyClean filter
 • Child Lock
 • Потрошувачка на енергија годишно:243kWh
 • Ниво на бучава:65dB
 • Димензии:84.2x60x60cm
Производител: Bosch
Капацитет: 7кг.
Енергетска класа: А
Топлотна пумпа: Да

Најпродавани

Распродадено

KONCAR Машина за перење PR 06 5.FBN

11.299 ден
(0 Reviews)
 • Број на вртежи: 600
 • Капацитет: 5 kg
 • Енергетска класа: A+
 • Електронско управување
 • Easy logic состав
Распродадено

BOSCH Машина за перење WAN 24061BY

25.999 ден
(0 Reviews)
 • Број на вртежи: 1200rpm
 • Волумен на бубањот: 55 l
 • Капацитет: 8 kg
 • Енергетска класа: A+++
Распродадено

KONCAR Машина за сушење SR 7VTP2

22.490 ден
(0 Reviews)
 • Боја: Бела
 • Капацитет на сушење: 7 kg
 • Енергетска класа: A
Распродадено

BOSCH Машина за перење WAN 24263BY

27.370 ден
(0 Reviews)
 • Број на вртежи: 1200rpm
 • Капацитет: 8 kg
 • Енергетска класа: A+++
Распродадено

KONCAR Машина за сушење SR 8VKP0

15.930 ден
(0 Reviews)
 • Боја: Бела
 • Капацитет на сушење: 1-8 kg
 • Енергетска класа: B
Распродадено

BEKO Машина за перење WTE 7511 B0

13.990 ден
(0 Reviews)
 • Број на вртежи: 1000rpm
 • Капацитет: 7 kg
 • Енергетска класа: A+++
 • Длабина: 60
Распродадено

KONCAR Машина за сушење SR 8VTP2

24.230 ден
(0 Reviews)
 • Боја: Бела
 • Капацитет на сушење: 8 kg
 • Енергетска класа: B
 • Електронско управување
 • 15 програми на сушење

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка