Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

Out of stock

BOSCH Електричен шпорет HKA 090150

 • Волумен на рерната: 66 l
 • Халогенско осветлување
 • 1 x емајлирана тепсија за печење, 1 x грил, 1 x универзална тепсија
 • Енергетска класа: A

27.690 ден

Compare
Шифра:Bosch-E-01
 • Стаклокерамичка плоча – брзо и лесно готвење и чистење
 • 3D топол воздух: одлични резултати благодарејќи на оптималната распределба на топлината
 • 4 експрес рингли, 1 е дупла
 • Напред лева: стандардна, 1.8 kW
 • Назад лева: стандардна, 1.8 kW
 • Назад десна: стандардна, 1.2 kW
 • Напред десна: дупла, 2.2 kW
 • Индикатор за топлина за секоја рингла
 • 7 опции за печење во рерна: 3D hot air, горно / долно печење, инфрацрвен вентилатор, pizza, подно печење
 • Волумен на рерната: 66 l
 • Целосно стаклена врата
 • Брзо загревање
 • Халогенско осветлување
 • 1 x емајлирана тепсија за печење, 1 x грил, 1 x универзална тепсија
 • Енергетска класа: A
 • Напојување: 220 – 240 V
 • Димензии (WxHxD): 600×850х600 mm
 • Прилагодлива висина на норагките
 • Димензии на рерна: (ШхВхД) 48.2х32,9х42.0 cm
Производител: Bosch
Боја: Инокс
Енергетска класа: А
ЛЦД: Не
Тип на шпоред: Стандарден
Ширина: 60цм
Вид на плочка: Стакленокерамичка

Најпродавани

Распродадено

BOSCH Комбиниран шпорет HXN 390G50H

36.260 ден
 • Мултифункционална 3D Comfort рерна
 • 3 плин 1 струја
 • 7 функции
 • Рерна: 66 l

Vivax MO-4003B Мини шпорет

5.499 ден
 • Vivax MO-4003B Мини шпорет
 • Боја – црна
 • Моќност 1500W
 • Капацитет 40l
 • 2 плочи 1000W + 1500W
 • Променлив термостат 0-320°C
 • Тава за печење
 • Решетка
 • Гаранција: 1 годинa
Распродадено

BOSCH Електричен шпорет HKA 090150

27.690 ден
 • Волумен на рерната: 66 l
 • Халогенско осветлување
 • 1 x емајлирана тепсија за печење, 1 x грил, 1 x универзална тепсија
 • Енергетска класа: A
Распродадено

KONCAR Електричен шпорет ST 6040 KF.BR3

16.890 ден
 • Боја: бела
 • Приклучна сила:8,3 kW
 • Енергетска класа: A
 • 3 години гаранција
Распродадено

KONCAR Електричен шпорет SE 6040 V BR1

10.990 ден
 • Број на функции на рерната: 3 (0+3)
 • Димензии (ВхШхД): 85/60/60 cm
 • Енергетска класа: A
 • Волумен на рерната: 72 l
Распродадено

KONCAR Електричен шпорет ST 6040 KF.CRU4

19.290 ден
 • Дигитален дисплеј
 • Стаклокерамичка плоча
 • Енергетска класа: A
 • Ширина: 60cm
Распродадено

KONCAR Електричен шпорет ST 6040V.BR1

11.570 ден
 • Волумен на рерната: 65 l
 • Димензии (Ш x В x Д) 60 x 85 x 60 cm
 • Енергетска класа: A
 • Подесива висина за 2 см

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка