Due to the COVID 19 epidemic, orders may be processed with a slight delay

Search

100% Secure delivery without contacting the courier
Ви треба помош? +389 2 613 4641

Out of stock

BOSCH Фрижидер KAD 93VIFP

 • Енергетска класа: А+
 • No frost
 • Боја: Инокс
 • Лед во коцки

111.000 ден 97.680 ден

Compare
Шифра:BoschSbS-02
 • KAD93VIFP e seria 6, A+ ен. класа,side by side фрижидер
 • NoFrost: целосна заштита од создавање на лед
 • Ентериер со метални апликации
 • LED внатрешно осветлување
 • Електронско регулирање на температурата, точно дигитално прикажување
 • Одделно регулирање на температурата во фрижидерот и замрзнувачот
 • MultiAirflow sistem: постојана циркулација на воздухот на сите нивоа за подолга свежина
 • Врати: inox, страници: сива боја
 • Вертикални рачки за отварање: алуминиум
 • Мраз и вода: диспанзер за мраз и вода, лед во коцки, дробен мраз и вода за пиење на располагање, осветлувањето е на допир, Изработка на коцки за мраз, приближно 0.9 кг / 24 ч., Филтер за вода во внатрешноста
 • Ладилник дел: SuperCooling: брзо пад на температурата во ладилникот, AirFreshFilter: ги минимизира бактериите и мирисите во воздухот, 4 безбедносни полици од калено стакло, MultiAirflow sistem
 • Систем за свежина: 2 х MultiBox: проsирна фиока со ребрести дно, идеална за складирање на овошје и зеленчук
 • Замрзнувачки дел: Супер замрзнување можност за брзо замрзнување на нови и големи количини на храна, NoFrost: целосна заштита од создавање на лед, 5 полици за замрзнати производи, и уште 3 полици на вратата, Календар за замрзнати производи
 • Технички информации: Вкупен корисен волумен: 533 л., Употреблив волумен ладење дел: 368 л., Употреблив волумен **** замрзнувач: 165 л., Капацитет на замрзнување: 10 kg / 24 часот, Издржливост при прекин на електрична енергија: 4 часa, Климатска класа: SN-T, Должина на приклучокот за вода 5 м, Емисија на бучава: 42 dB (A) re 1 pW, Годишна потрошувачка на енергија: 436kWh, Димензии (В х Ш х Д): 178 x 91 x 72
 • Безбедност
 • Гаранција: 2 години
Производител: Bosch
Боја: Инокс
Диспанзер: Не
Енергетска класа: A

Најпродавани

Комбиниран фрижидер KONCAR HC1A 60348BF

18.980 ден 16.700 ден
(0 Reviews)
 • Вкупен волумен: 348 l
 • Капацитет на замрзнување: 4,5 kg/24h
 • Димензии (ВхШхД): 186×59,5×65 cm
 • Енергетска класа: A+
 • Потрошувачка на енергија kWh/год: 306
 • 3 години гаранција

Комбиниран Фрижидер KONCAR HL1A 54 262.BF

12.330 ден 10.860 ден
(0 Reviews)
 • Замрзнувачки дел горе
 • Боја: Бела
 • Енергетска класа: А+
 • 3 години гаранција

Комбиниран Фрижидер KONCAR HL1A 54 262.BFN

12.330 ден 10.860 ден
(0 Reviews)
 • Вкупен корисен волумен: 216 l
 • Ладилник: 171 l
 • Замрзнувач: 42 l
 • Димензии (ВхШхД): 144x54x57 cm
 • 3 години гаранција

Комбиниран Фрижидер KONCAR HL1A 54 262.SF

13.440 ден 11.830 ден
(0 Reviews)
 • Енергетска класа: А+
 • Боја: Сива
 • Замрзнувачки дел горе
 • 3 години гаранција

Комбиниран фрижидер BOSCH KGN 33NLEB

37.449 ден 32.999 ден
(0 Reviews)
 • KGN33NLEB e seria 2, A++ ен. класа, самостоен фрижидер
 • NoFrost: целосна заштита од создавање на лед
 • MultiAirflow sistem: постојана циркулација на воздухот на сите нивоа за подолга свежина
 • LED внатрешно осветлување

Фрижидер со една врата KONCAR H1A 48 110.BF

8.470 ден 7.450 ден
(0 Reviews)
 • Енергетска класа: А+
 • Боја: Бела
 • Комора во горниот дел
 • 3 години гаранција

Комбиниран фрижидер BOSCH KGV 33VW31S

31.690 ден 27.890 ден
(0 Reviews)
 • Вкупен корисен волумен: 286 л.
 • Употреблив волумен ладење дел: 192 л.
 • Употреблив волумен **** замрзнувач: 94 л.
 • Капацитет на замрзнување: 7 kg / 24 часот
 • Гаранција: 5години

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка