Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

Out of stock

BOSCH Фрижидер KAD 93VBFP

 • Енергетска класа: А+
 • No frost
 • Боја: Црна
 • Лед во коцки

100.760 ден

Compare
Шифра:BoschSbS-01
 • KAD93VIFP e seria 6, A+ ен. класа,side by side фрижидер
 • NoFrost: целосна заштита од создавање на лед
 • Ентериер со метални апликации
 • LED внатрешно осветлување
 • Електронско регулирање на температурата, точно дигитално прикажување
 • Одделно регулирање на температурата во фрижидерот и замрзнувачот
 • MultiAirflow sistem: постојана циркулација на воздухот на сите нивоа за подолга свежина
 • Врати: црна боја, страници: црна боја
 • Вертикални рачки за отварање: алуминиум
 • Мраз и вода: диспанзер за мраз и вода<
 • Лед во коцки, дробен мраз и вода за пиење на располагање, осветлувањето е на допир
 • Изработка на коцки за мраз, приближно 0.9 кг / 24 ч.
 • Филтер за вода во внатрешноста
 • Ладилник дел: SuperCooling: брзо пад на температурата во ладилникот, AirFreshFilter: ги минимизира бактериите и мирисите во воздухот, 4 безбедносни полици од калено стакло, MultiAirflow sistem
 • Систем за свежина: 2 х MultiBox: проsирна фиока со ребрести дно, идеална за складирање на овошје и зеленчук
 • Замрзнувачки дел: Супер замрзнување можност за брзо замрзнување на нови и големи количини на храна, NoFrost: целосна заштита од создавање на лед, 5 полици за замрзнати производи, и уште 3 полици на вратата, Календар за замрзнати производи
 • Технички информации: Вкупен корисен волумен: 533 л., Употреблив волумен ладење дел: 368 л., Употреблив волумен **** замрзнувач: 165 л., Капацитет на замрзнување: 10 kg / 24 часот, Издржливост при прекин на електрична енергија: 4 часa, Климатска класа: SN-T, Должина на приклучокот за вода 5 м, Емисија на бучава: 42 dB (A) re 1 pW, Годишна потрошувачка на енергија: 436kWh, Димензии (В х Ш х Д): 177 x 91 x 72
 • Безбедност
 • Гаранција: 2 години
Производител: Bosch
Боја: Црна
Диспанзер: Не
Енергетска класа: A

Најпродавани

Комбиниран Фрижидер KONCAR HL1A 54 262.BFN

10.860 ден
 • Вкупен корисен волумен: 216 l
 • Ладилник: 171 l
 • Замрзнувач: 42 l
 • Димензии (ВхШхД): 144x54x57 cm
 • 3 години гаранција

Комбиниран Фрижидер KONCAR HL1A 54 262.SF

11.830 ден
 • Енергетска класа: А+
 • Боја: Сива
 • Замрзнувачки дел горе
 • 3 години гаранција

Комбиниран фрижидер BOSCH KGN 33NLEB

32.999 ден
 • KGN33NLEB e seria 2, A++ ен. класа, самостоен фрижидер
 • NoFrost: целосна заштита од создавање на лед
 • MultiAirflow sistem: постојана циркулација на воздухот на сите нивоа за подолга свежина
 • LED внатрешно осветлување

Фрижидер со една врата KONCAR H1A 48 110.BF

7.450 ден
 • Енергетска класа: А+
 • Боја: Бела
 • Комора во горниот дел
 • 3 години гаранција

Комбиниран фрижидер BOSCH KGV 33VW31S

27.890 ден
 • Вкупен корисен волумен: 286 л.
 • Употреблив волумен ладење дел: 192 л.
 • Употреблив волумен **** замрзнувач: 94 л.
 • Капацитет на замрзнување: 7 kg / 24 часот
 • Гаранција: 5години

BOSCH Фрижидер KAD 93VBFP

100.760 ден
 • Енергетска класа: А+
 • No frost
 • Боја: Црна
 • Лед во коцки

Комбиниран фрижидер BOSCH KGV 362LEA

30.990 ден
 • Вкупна корисна запремнина: 308 l
 • Одржување во случај на прекин на ел. енергија: 23 h
 • Енергетска класа: A+++
 • Потрошувачка: 226 kWh/год

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка