Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

Нема на залиха

BOSCH Пегла за коса PHS 5193

 • Боја: Кафеава со златен сјај
 • Брзо загревање 60 секунди
 • Температура од 100 до 200°C
 • Јачина : 39 W

2.990 ден

Compare
Шифра:bosch-pegla-02
 • BOSCH Пегла за коса PHS 5193
 • Боја: Кафеава со златен сјај
 • Керамичка грејна плоча за едномерно распоредување на температурата
 • Температурата од 100- 200°C
 • Термостат со дисплеј за индивидуално подесување на температура
 • Температурно подесување за здрава,сува и оштетена коса
 • ON/OFF копче за уклучување и исклучување
 • Плочите се со заоблени рабови за полесно виткање на косата
 • Брзо загревање 60 секунди
 • Автоматско исклучување: 30 минути,за поголема безбедност
 • Гумен кабел ,отпорен на топлина со клип за полесно складирање
 • Торбица за чување отпорна на топлина
 • Кабелот се врти за поголемо движење
 • Приклучна сила : 39 W

Најпродавани

Vivax фен за коса HD-1600FT

799 ден
 • Моќност 1600W
 • Должина на кабел: 1,8метри
 • Нивоа на подесување: 2
 • Заштита од прегревање

BOSCH Пегла за коса PHS 2105

2.690 ден
 • Боја: сребрена
 • Заштита за прсти
 • Температура од 60 до 170°C°
 • Јачина : 170 W

BOSCH Пегла за коса PHS 5193

2.990 ден
 • Боја: Кафеава со златен сјај
 • Брзо загревање 60 секунди
 • Температура од 100 до 200°C
 • Јачина : 39 W

Vivax фен за коса HD-2003ID

999 ден
 • Моќност 2000W
 • 2 брзини
 • 3 температури

Vivax фен за коса HD-1206F

699 ден
 • Моќност 12000W
 • 2 нивоа на подесување на температурата
 • Се склопува и погоден за патување

Vivax фен за коса HD-2200CD

790 ден
 • Моќност 2200W
 • Број на брзини за силата на сушење - 2
 • Број на брзини за температурата на сушење - 3
 • Копче за ладен воздух

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка