Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

Нема на залиха

BOSCH Пегла за коса PHS 2105

 • Боја: сребрена
 • Заштита за прсти
 • Температура од 60 до 170°C°
 • Јачина : 170 W

2.690 ден

Compare
Шифра:bosch-pegla-01
 • BOSCH Пегла за коса PHS 2105
 • Боја: сребрена
 • Тесен апарат за рамнење на косата; за рамнење на косата од власиштето до врвовите, пригоден и за кратка коса
 • Керамичка грејна плоча за едномерно распоредување на температурата
 • Електронска регулација на температурата: 60 170°C за индивидуални опции
 • Сигурносно подесување на температурата повеќе од 150°C, kое го спречува несаканото подесување на температурата
 • Типка за уклучување и исклучување со црвена сијаличка
 • ЛЕД показател на спремноста кога е достигната температурата
 • Брзо загревање 120секунди
 • Заклучување на апаратот
 • Заштита за прсти на врв на апаратот
 • Кукица за обесување
 • Приклучна сила : 170 W
 • Димензии (v x š x d): 50x310x90 mm

Најпродавани

Vivax фен за коса HD-1600FT

799 ден
 • Моќност 1600W
 • Должина на кабел: 1,8метри
 • Нивоа на подесување: 2
 • Заштита од прегревање

BOSCH Пегла за коса PHS 2105

2.690 ден
 • Боја: сребрена
 • Заштита за прсти
 • Температура од 60 до 170°C°
 • Јачина : 170 W

BOSCH Пегла за коса PHS 5193

2.990 ден
 • Боја: Кафеава со златен сјај
 • Брзо загревање 60 секунди
 • Температура од 100 до 200°C
 • Јачина : 39 W

Vivax фен за коса HD-2003ID

999 ден
 • Моќност 2000W
 • 2 брзини
 • 3 температури

Vivax фен за коса HD-1206F

699 ден
 • Моќност 12000W
 • 2 нивоа на подесување на температурата
 • Се склопува и погоден за патување

Vivax фен за коса HD-2200CD

790 ден
 • Моќност 2200W
 • Број на брзини за силата на сушење - 2
 • Број на брзини за температурата на сушење - 3
 • Копче за ладен воздух

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка