Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

Out of stock

BOSCH Машина за сушење WTH 85203BY

 • Кондензациска сушара со топлотна пумпа
 • Потрошуваќка 236.0 kWh годишно (160 циклуси)
 • Капацитет: 8 kg
 • Енергетска класа: A++

40.700 ден

Compare
Шифра:BSH-02
 • Кондензациска сушара со топлотна пумпа
 • Капацитет: 8 kg
 • Енергетска класа: A++
 • Потрошуваќка 236.0 kWh годишно (160 циклуси)
 • Класа на кондензација: B
 • Бучност: 65 dB (A) re 1 pW
 • Посебни програми: волна, мешани, пешкири, временски програм – топло, временски програм – ладно, sportswear, super 40, блузи/кошули, осетлива облека
 • TouchControl
 • 24 часовен одложен старт
 • EasyClean филтер
 • AutoDry технологија
 • Целосно електронско регулирање на сите програми
 • LED дисплеј со приказ на многу функции и информации
 • AntiVibration Design
 • Индикатор за полн резервоар за кондензација
 • Индикатор за чистење на филтерот
 • Безбедност за деца
 • Циклус против гужвање по завршување на програмот
 • Звучен сигнал за крај на програмот
 • Стаклена врата
 • Димензии (В x Ш): 84.2 cm x 59.8 cm
 • Длабина: 59.9 cm
Производител: Bosch
Капацитет: 8кг.
Енергетска класа: А++
Топлотна пумпа: Да

Најпродавани

Распродадено

BOSCH Машина за перење WAN 28160BY

31.990 ден
(0 Reviews)
 • Бучност 52 dB(A)
 • Вртежи во минута 1400 obr/min
 • Капацитет: 8 kg
 • Енергетска класа: A +++
 • Гаранција: 5години

Vivax CDR-0812A Машина за сушење

14.999 ден
(0 Reviews)
 • Кондензациска сушара
 • Број на вртежи 1000rpm
 • Капацитет 8kg
 • Број на програми: 12
 • Енергетска класа: Б
 • LCD екран
 • Димензии: ШxВxД - 595×615×845 cm
Распродадено

BOSCH Машина за перење WAJ 20061BY

22.650 ден
(0 Reviews)
 • Лесен за користење LED дисплеј со контрола на допир
 • AntiVibration design ™: екстремно стабилна и тивка работа благодарејќи на специјалната заштита од вибрации
 • Капацитет: 7 kg
 • Енергетска класа: A +++
Распродадено

BOSCH Машина за перење WAN 28262BY

32.100 ден
(0 Reviews)
 • Бучност 52 dB(A)
 • Вртежи во минута 1400 obr/min
 • Капацитет: 8 kg
 • Енергетска класа: A +++
 • Гаранција: 5години
Распродадено

BOSCH Машина за сушење WTH

33.620 ден
(0 Reviews)
 • Кондензациска сушара
 • Sensitive Drying System
 • Дигитален индикатор
 • LED-display
Распродадено

BOSCH Машина за перење WAU 28R60BY

41.980 ден
(0 Reviews)
 • Бучност 48 dB(A)
 • Вртежи во минута 1400 obr/min
 • Капацитет: 9 kg
 • Енергетска класа: A +++
 • Гаранција: 5години
Распродадено

BOSCH Машина за перење WAJ 24062BY

24.420 ден
(0 Reviews)
 • Број на вртежи: 1200rpm
 • Волумен на бубањот: 55 l
 • Капацитет: 7 kg
 • Енергетска класа: A +++

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка