Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

Out of stock

BOSCH Машина за перење WAN 24263BY

 • Број на вртежи: 1200rpm
 • Капацитет: 8 kg
 • Енергетска класа: A+++

27.370 ден

Compare
Шифра:BOSCH-03
 • Енергетска класа A+++
 • Капацитет 8 kg
 • Вртежи во минута 1200 obr/min
 • Бучност 54 dB(A)
 • Инвертер мотор
 • Потрошувачка при стандарден програм 0.85 kWh
 • Посеби програми: лесно одржување, темни алишта, кошули / блузи, спорт, завеси, брзо / мешано, алергии Plus, краток 30’/15′, чистење на бубањот, плакнење/центрифугирање, волна – рачно перење, нежен / свила
 • LED дисплеј
 • Одложен старт
 • Индикатор за преостанато време
 • Сензор за тежина на алиштата
 • Заштита од протекување
 • Дијаметар на врата 30 cm
 • Тежина 69 kg
 • Димензии: 60 x 84,8 x 55 cm
 • Бела боја
 • ActiveWater
 • VarioPerfect
 • Звучен сигнал за крај на програмата
 • 3D-AquaSpar-sistem
 • ЕcoSilence Drive: тивка работа на моторот со долг век на работа (10 годишна гаранција на моторот)
 • AntiVibration Design: тивка и стабилна машина
 • Сензор за детекција на пења
 • Должина на кабел: 210 cm
Производител: Bosch
Вртежи: 1200
Капацитет: 7кг.
Длабина: 55-60cm
Енергетска класа: А+++
Тип на серија: Ser4

Најпродавани

Распродадено

BOSCH Машина за сушење WTH

33.620 ден
(0 Reviews)
 • Кондензациска сушара
 • Sensitive Drying System
 • Дигитален индикатор
 • LED-display
Распродадено

BOSCH Машина за перење WAU 28R60BY

41.980 ден
(0 Reviews)
 • Бучност 48 dB(A)
 • Вртежи во минута 1400 obr/min
 • Капацитет: 9 kg
 • Енергетска класа: A +++
 • Гаранција: 5години
Распродадено

BOSCH Машина за перење WAJ 24062BY

24.420 ден
(0 Reviews)
 • Број на вртежи: 1200rpm
 • Волумен на бубањот: 55 l
 • Капацитет: 7 kg
 • Енергетска класа: A +++
Распродадено

KONCAR Машина за перење PR 06 5.FBN

11.299 ден
(0 Reviews)
 • Број на вртежи: 600
 • Капацитет: 5 kg
 • Енергетска класа: A+
 • Електронско управување
 • Easy logic состав
Распродадено

BOSCH Машина за перење WAN 24061BY

25.999 ден
(0 Reviews)
 • Број на вртежи: 1200rpm
 • Волумен на бубањот: 55 l
 • Капацитет: 8 kg
 • Енергетска класа: A+++
Распродадено

KONCAR Машина за сушење SR 7VTP2

22.490 ден
(0 Reviews)
 • Боја: Бела
 • Капацитет на сушење: 7 kg
 • Енергетска класа: A
Распродадено

BOSCH Машина за перење WAN 24263BY

27.370 ден
(0 Reviews)
 • Број на вртежи: 1200rpm
 • Капацитет: 8 kg
 • Енергетска класа: A+++

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка