Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

Out of stock

BOSCH Машина за перење WAN 24061BY

 • Број на вртежи: 1200rpm
 • Волумен на бубањот: 55 l
 • Капацитет: 8 kg
 • Енергетска класа: A+++

25.999 ден

Compare
Шифра:BOSCH-02
 • Машина за перење
 • Енергетска класа: A+++
 • Капацитет на перење: 1 – 8 kg
 • Број на вртежи: 1200 o/min
 • Волумен на барабанот : 55 l
 • 3D-Aqua-Spar систем
 • iQdrive: енергетски поефикасен и најчист мотор
 • Димензии (В x Ш x Д): 84.8 cm x 59.8 cm x 55.0 cm
 • Можноста за надградба на висина од 85 см
 • Нова иновативна брава
 • 24h одложен старт
 • Ниво на бучавост: 55/76 dB (A) re 1pW
 • EcoSilence Drive ™: екстремно економична и тивка работа и долг животен век на инвертер моторот
 • VarioPerfect
 • EcoPerfect намалена потрошувачката на енергија и до 30%
 • SpeedPerfect
 • ActiveWater ™: Заштеда на вода и ресурси
 • копчиња TouchControl
 • Боја: Бела
 • Потрошувачка на енергија: 157 kWh / година
Производител: Bosch
Вртежи: 1200
Капацитет: 8кг.
Длабина: 60cm
Енергетска класа: А+++
Тип на серија: Ser4

Најпродавани

VIVAX Машина за перење WFL-100523BS

12.490 ден
 • SUPER SUPER SLIM Машина за перење
 • Енергетска класа: А+/E
 • Капацитет: 5 kg
 • Димензии (ВxШxД): 85 x 59,5 x 40 cm

BOSCH Машина за перење WAJ 24062BY

24.420 ден
 • Број на вртежи: 1200rpm
 • Волумен на бубањот: 55 l
 • Капацитет: 7 kg
 • Енергетска класа: A +++

KONCAR Машина за перење PR 06 5.FBN

11.299 ден
 • Број на вртежи: 600
 • Капацитет: 5 kg
 • Енергетска класа: A+
 • Електронско управување
 • Easy logic состав

VIVAX Машина за перење WFL-140714B

16.490 ден
 • Енергетска класа: А+++/E
 • Капацитет: 7 kg
 • Број на вртежи: 1400
 • Димензии (ВxШxД): 85 x 59,5 x 49,5 cm

BOSCH Машина за перење WAN 24061BY

25.999 ден
 • Број на вртежи: 1200rpm
 • Волумен на бубањот: 55 l
 • Капацитет: 8 kg
 • Енергетска класа: A+++

KONCAR Машина за сушење SR 7VTP2

22.490 ден
 • Боја: Бела
 • Капацитет на сушење: 7 kg
 • Енергетска класа: A

VIVAX Машина за перење WTL-120715B

18.990 ден
 • Енергетска класа: А+
 • Капацитет: 7 kg
 • Број на вртежи: 1200
 • Димензии (ВxШxД): 87,5 x 40 x 61 cm

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка